Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dancsó Péternek mely videóit...

Dancsó Péternek mely videóit szeretitek? A régebbieket, vagy az újakat?

Figyelt kérdés
Ha lehet, kort is írjatok!

2014. okt. 7. 17:23
1 2
 1/11 abszintszalonna ***** válasza:
100%
régiek. még a szakszerűen előttieket, amikor nem volt olyan népszerű
2014. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Azokat, amiket még az elkurvulása előtt csinált.
2014. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én igazából egyiket sem, de az "Azok a 90-es évek" vidóit még szívesen néztem, vártam őket és még Dancsó is szimpi volt... Ma már nagyon utálom! Nem tehetek róla de már ha meglátom, akkor elmegy a kedvem a youtubeozástól :/ Már csak Szirmai Gergő maradt az egyetlen magyar youtubeos akit nézek.


16/f

2014. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. okt. 12. 21:17
 5/11 anonim válasza:

Nekem,az összes videói tetszenek!

Véletlen,találkoztam a youtube-n egy szakszerüen videójával,egészpontosan,a Terminátor 2-ről szakszerűen! Azóta szinte mindet láttam,remélem még készít hasonlókat! :)

2014. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én hónapok óta nem néztem videót tőle, mert egy olyan gépet vagyok kénytelen használni, ami nem játssza le a hangokat, tehát nekem még a kicsit régebbi videói az újak. De egyetértek az első válaszolókkal, a korábbiak, már amiket láttam, jobban tetszettek. Az újabbakon is elmosolyodtam néha, de van bennük valami irritáló, amit nem is igen tudok körülírni, hogy pontosan mi.
2014. okt. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szakszerűen videókat szeretem, a többit nrm annyira.
2014. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik videóját szeretem, viszont a szakszerűen videók valamiért jobban elnyerték a tetszésem. Lehet, hogy a Frozenről szakszerűen miatt.
2014. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Amikor a beszűkült prolimagyar nézeteit ha lebegteti az k..vára gáz. Rohadtul nem érdekelnek a műanyag bárányos, a pocsék magyar filmeket cikizős videók. Mindenki tudja, már a film eredeti címéből is, hogy ez a film kis költségvetésű, ugyanazt a 20 szär színészt alkalmazó szemetek.


A személyi kultuszra se nagyon vagyok kiváncsi, mesterkélt és erőltetett. Ez nem amerika, az öntömjénezésből max Blikk szintű celeb lesz az emberből. Ilyen alapon akkor mehet is gyúrni, hogy utána vetkőzhessen meg pózolhat nagyonkígyóval.


A szakszerűen videók jók, azokat szoktam nézni. Ezek attól viccesek, hogy azokon a filmeken röhögünk, amelyek jók, amiket mindenki látott ezerszer, és mindenki támadhatatlannak hisz.

Ezek nem szakmai, de intellektuális kritikák, hanem pont arcbarögöik a pátoszt.

2014. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy mostanra nagyon lement a minőség, viszont én később kapcsolódtam be. tudnátok példát mondani arra, milyen videóit találjátok jónak? Mik a régiek? Az álom.net-et szokták mondani.
2015. febr. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!