Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legjobb autodidakta...

Axinoss kérdése:

Mi a legjobb autodidakta módszer spanyol nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elkezdtem saját magamtól spanyolt tanulni (értelemszerűen nincs keretem tanárra), és az lenne a kérdésem hogy milyen tematika alapján csináljam. Már alap nyelvtani és kiejtési szabályokat kívülről fújom, de egy épkézláb mondatot nem tudok összerakni, és sajnos akárhogy próbálkozom sehogy nem akaródzik menni. Már egy olyan alap szint is jó lenne, amire már tudok építeni.

Tippeket, trükköket, mágiát és egyéb okosságokat nagyon szívesen fogadok. Köszönet előre! :))



2017. jan. 8. 21:46
 1/2 anonim válasza:

Extra en espanol (keress rá youtube-on) Ezek ilyen kis 25 perces sorozat részek spanyol felirattal. Szerintem szókincshez és mondatalkotáshoz nagyon jó.

Olvasgass spanyol nyelvű online újságot vagy cikkeket arról ,ami érdekel.

2017. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irok privit
2017. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!