Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a film címe amiben egy...

Mi a film címe amiben egy szörny gyerekeket evett?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy filmet ami arról szólt hogy volt egy csomó gyerek akik egy szörnynél éltek. És két főszereplő volt egy fiú és egy lány. A szörny esténként kiválaszat egy gyereket és álmában megeszi és ezt a 2 gyerek látja és megpróbálnak elmenekülni. (lehet hogy nem egészen jól emlékszem vissza, mivel csak részletet láttam a filmből.)

2017. jan. 8. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem a filmre,de sajnos csak foszlányok vannak belőle bennem is.Rémisztő volt ahogy az óriás szájába veszi a gyereket és ketté harapja.Most már engem is érdekel a címe.
2017. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.Az Odusszeusz haza térésében is van egy epizód ahol a Küplox az embereket eszi,de tudom,te nem ezt keresed.
2017. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a választ! ^^

Remélem valaki majd tudni fogja. :)

2017. jan. 9. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!