Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a mese, amelyikben...

Melyik az a mese, amelyikben a gonosz férfinak a hasán a feleségei arcai voltak, de éltek még és beszéltek és a mimikájuk is működött?

Figyelt kérdés
nagyon nagyon régen láttam szerintem olyan 7 évesféle lehettem ,de ez a jelenet nagyon frissen él az emlékezetemben és újra nézném ezt a filmet. Köszönöm előre a segítséget!

2017. jan. 8. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A Ki vagy, Doki /Doctor Who/-nak van egy ilyesmi része, 2006, 2. évfolyam 10. rész. Egy embernek kinéző földönkívüli nyel el embereket, akik egy darabig még élnek benne, látszanak a bőrén belül, beszélnek, végül összefognak és szétszakítják. Az Indavideón régebben fent volt, lehet, hogy most is. Nem a legjobb része a sorozatnak, de lehet, hogy erre gondoltál.
2017. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először azt hittem ez az ,de az valami várban játszódott és olyan mesés hatása volt. Köszönöm a válaszod és a fáradtságot! Tetszett a jelenet érdekesnek találtam a szörnyet :D
2017. jan. 9. 22:26
 3/3 anonim válasza:
Azt hiszem Az álomherceg legendájában valami hasonló volt :-)
2017. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!