Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket adni?...

Tudnátok ötleteket adni? Olyan horror könyveket keresek amik izgalmasak és viszonylag ijesztőek?

Figyelt kérdés
14/F

2017. jan. 9. 18:12
 1/1 anonim válasza:

Nagyon örültem, amikor megláttam a kérdésedet, jó látni, hogy vannak még olyanok, akik szeretnek/szeretnének olvasni. :)

De, hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem Stephen Kinget kellene olvasnod, (pl.) A ragyogás (horror), A búra alatt (thriller) - csak, hogy a híresebbeket említsem - mind brutálisan jók, és a kivitelezésük is zsenilás.

A tetovált lány sem lehet rossz döntés.

Nem tudom, hogy szóba jöhetnek-e a pszicho-thrillerek is, de ha esetleg igen, akkor: A ​Terápia, Zárt ​ajtók mögött, Árulás, Fagyos ​ikrek (én most ezt akarom majd elolvasni)

Filmadaptációk: Sötét ​helyek, Pszicho (biztosan ismered a filmet), A ​vörös sárkány (Hannibal), Senkinek ​egy szót se

Vegyesen: Madarak ​a dobozban, A ​holtak vonulása, Az ​ördög egyetlen barátja

Ezek kicsit "lightosabbak", én már olvastam ezeket is, ijesztőnek nem mondanám, hanem olyan "kicsit félsz tőle, de semmi különösebb": Vérbe ​öltözött Anna, Bad ​Girls Don't Die – A rossz lányok nem halnak meg

Tudnék mondani durvábbakat is, de azokat még ne, túl nyersek és kegyetlenek...

2017. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!