Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igaz ha eszek smartiest es...

Dr.halál kérdése:

Az igaz ha eszek smartiest es utanana iszok ra coca colat meghalok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Mentosra gondoltál, de nem, nem igaz.
2017. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha mentoszra colat iszok akkor sem?
2017. jan. 10. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egyiket sem eszed majd iszod, akkor is meghalsz...

(ugye nem az eszed miatt választottad a dr.-t?)

2017. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

meg akarok ha....ni. milyen a modszer van rá? ami teljesen fajdalommentes?. a vonaton gondolkozom de ott lehet nem tennem meg mert tul nagy es megilyednek..az erfelvagas az faj!. ettem 8 tiszafa magot. nem hatott

ettem leandert nem hatottt. segitsetek kerlek! es nem varok olyan valaszt aki azt mondja hogy ne tegyem vagy ilyesmi...mert az nagyon idegesito!

2017. jan. 10. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz meghalni?
2017. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincsen egy kezem...bocsanat hogy kozze teszem es nagyon szegyellem magam. de nagyon sokan csufolnak. mindenki megbamul kinevet. bajvan a tanulassal a szerelemmel. nem segit semmi...mindegy hosszu story.igy csak egy kezzel irok nagyon lassan.es a vonatot valasztanam.nekem ugy tunik hogy az gyors halal es nem erzek semmit csak mielott elcsap akkor felek mint a szar.
2017. jan. 10. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
A Halál meg akar halni? :) Na jó, nem viccelődök, mert a sztorid borzalmasnak hangzik, és átérzem a fájdalmadat. De attól, hogy Smarties-t eszel és rá Coca-Colát iszol, nem halsz meg.
2020. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!