Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eddig minden hónapban megjött...

Eddig minden hónapban megjött . De ebben a hónapban helyette egy barna folyás jelentkezett helyette. Mit jelenthet? Es mitol van ez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Ha nincs még 2-3 éve akkor ez teljesen természetes, még nem állt be a ciklusod. Később is előfordulhat ha a mennyisége és a hossza nagyjából hasonló mint egy rendes menstruáció alkalmával.
2017. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17eves vagyok,de ilyen még sose volt..
2017. jan. 10. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az oké hogy 17 éves vagy, de nem mindegy hogy 10 vagy 15 éves korodtól menstruálsz. Én 20 éves vagyok, 10 éve menstruálok ritkán de előfordul nekem is hogy nem jön "rendes vér" csak barnás folyás, de ugyanúgy tart 4-5 napig mintha menstruálnék, a nőgyőgyászom szerint ez normális.
2017. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4 eve .

Es nagyon kevés jon,szóval nem egy a mennyisége a megszokldt vérrel.Egy két csepp jon..

2017. jan. 10. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Első nap? Ha igen, lehet holnap "beindul", de nyugodtan menj el nődokihoz, főleg mivel már 17 éves vagy, a félévenkénti szűrés elengedhetetlen.
2017. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barna folyás lehet vérzés előtt is
2017. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!