Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Karol Sevilla...

Szerintetek szép Karol Sevilla a Soy Luna főszereplője?

Figyelt kérdés
Mert szerintem azért találhattak volna a helyére egy kicsit szebb szereplőt is.Az igaz nem lehet mindenki szép meg nem csak a szépség a fontos de azért...nem tudom egy sorozatban.

2017. jan. 13. 15:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

10: Paulina Goto

Nagyon hasonlított Violetta stílusára ezért válthattak...

2017. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom hogy azért váltották le mert visszamonta...

De amugy tenyleg hasonlít Violetta stílusára.

És igen Paulina Goto-nak hívják.

2017. jan. 31. 16:22
 13/30 anonim válasza:
67%

Azért váltották le, mert eredetileg olyan nagy volt a Soy Luna elleni tiltakozás a V-fanok részéről, hogy szinte mindenki kilépett a sorozatból. A kérdésre visszatérve pedig szerintem nem ronda. Átlagos.


[link]

2017. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
75%
Jézus.. mi van itt?? Miért kell valakit ennyire le szólni? Szerintem senki sem tökéletes Vilu sem az rá is lehetne sok mindent mondani! És szerintem Luna is szép! És a hangja sem rossz! Ja és annyitt hozzá tennék még hogy 16-17 évesen nem lehet mindenki fejlett nő! ;) Pld Viluba az nem tetszett hogy túl vekony és hoszu a feje! tessék rá is lehet mondani dolgokat nem kell Lunat ennyire le fikázni! mindenkinek van hibája!
2017. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
70%
Lehet h szép volt a csaj, csak még egy mondatot se volt képes megtanulni fejből! Ha pedig egyes emberek kinyitnák a szemüket, látnák h a valóságban szép
2017. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15/ ezt hogy érted??😕
2017. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem...😩
2017. febr. 8. 14:51
 18/30 anonim válasza:
80%
Lehet nem egy világszépe...de ez nem is baj, hisz végre egy sorozat, ahol nem minden a tökéletességről szól. "Kusza fogazat, csacskaság, kislányos, de vidám stílus", igen, ez Luna szerepe. A hangja pedig egyedi. Hallottam már szebbet is, de itt is tetszik, hogy nem tökéletes. Teljesen más, mint más sorozat. Dalaikat szeretem, a kori nagyon tetszik benne, nagyon eredeti ötlet. Hópehely:), figyelj...szerintem ne rohanj le így mindenkit. Ne minősíts mások véleményét, hisz te mondtad, hogy tiszteletben kell tartani! Engem mondjuk, mondhatjuk, hogy igen, megsértettél azzal kapcsolatban, hogy én mit gondolok. (Köszi, nem bántásból!:))
2017. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj akkor!😊

Amúgy láttátok hogy Olga is benne volt??

A 2. évadban Tini is benne lesz azt hallottam....

Mit gondolsz(tok) erről?

2017. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Semmi gond, Hópehely:)!;)
2017. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!