Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Karol Sevilla...

Szerintetek szép Karol Sevilla a Soy Luna főszereplője?

Figyelt kérdés
Mert szerintem azért találhattak volna a helyére egy kicsit szebb szereplőt is.Az igaz nem lehet mindenki szép meg nem csak a szépség a fontos de azért...nem tudom egy sorozatban.

2017. jan. 13. 15:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
De akkor mit gondolsz erről amit az előbb írtam?
2017. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%
Szerintem szép. Jó, a fogai csúnyán. De nézzük violettának is sárgák voltak a fogai az első évadban. Nekem az nem tetszik benne, hogy túl kislányos Matteohoz, aki már 23 éves. Kicsit felbosszant 😑 Simonhoz jobban illik.
2017. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
44%
Szerintem nagyon szép!!! Kimondottan gyönyörű és nagyon tetszenek a fogai. Szexik!!
2017. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
A sorozatbeli kinézete... Khm oké, de a való életben jól áll neki az egyenes haj, van stílusa, a kusza fogai nem is látszanak. Nagyon szép lány. :) <3
2017. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. évad első felében tényleg nem az a nagy szépség,a stílusa a sorozatban pedig kicsit gyerekes. De, DE ahogy haladunk előre egyre szebb lesz. A fogai nem a legszebbek, azt én is észrevettem. A 2. évadra viszont nagyon megszépült, jót tett neki az idő, ami eltelt a két évad között. A valóságban, mármint nem Lunaként, hanem úgy, mint Karol szerintem szép és a stílusa is elég rendben van. A hangját pedig nagyon szeretem, szerintem szép és különleges.
2017. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
30%

Na elég volt!!! Miért kell így lehordani Karol Sevillát?? Szerintem nagyon nagyon nagyon gyonyoru lány. Arra nem gondoltatok, hogy direkt viselkedik így, és direkt ilyen a stilusa a sorozatban!!!

Mellesleg Tininél sokkal szebb. Tini egy majdnem anorexiás. Vagyis úgy nez ki. Nem az, gondolom. Csak úgy néz ki. Es egy csomószor mini ruhát adnak es, Ami még kihangsúlyozza, hogy mennyire gebe. Tininek a ruháját is lehet oltogatni. Mellesleg nem Karol dönti el, hogy mit vesz fel a sorozatban. Bárkivel nagyon szívesen beszélgetek, akar privátban. Ugyanis en ezzel foglalkozok. Színésznek tanulok. 15/L

2018. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Elozo vagyok. Es szerintem tökéletes embert találtak Luna szerepére. És bocsánat a helyesírási hibákért. Telóról írok, és kijavítja a teló magátol.
2018. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
66%
Szerintem Karol gyönyörű!! Nem értem miért kell sértegetni a másikat. Nektek is van hibatok nem? Nem vagytok tökéletesek. Senki sem az. A szerepben pedig persze hogy kislanyos hisz ez van neki előírva ezt kell eljátszani. Valóságban tudjatok milyen? Hat nem mert nem ismeritek. Akkor miért kell negatív véleményt mondani? Ezen gondolkodjatok el. És meg annyit hogy szerintem nagyon jó a sorozat, jobb mint a Violetta sokkal. Imádom!
2018. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

szerintem már erőltetett a Violetta után, túl sokáig tolják azt hogy Luna megtudja az igazat..

Violetta már az 1.évadban megtudta az igazat, és igen kislányos szerepet játszanak mindketten, de Tininek valahogy a kisugarzása különlegesebb mint Karolnak. # VIOLETTAFOREVER

2018. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Szia!

Lehet hogy egy kicsit későn írok ,de ez a kérdès nagyon megütötte a szememet!!

Az előttem lévőktől olvasva .....

Tény és való hogy láttam már nála szebb 18 éves lányt DE!!! Az hogy a sorozatban hogy nézett ki .... arról ő nem tehet.hogy milyen a ruhája ( olyan a szerepe) De hogyha egy kicsit is követnétek akkor látnàtok hogy igen nőies!!

Mindenki Tinit hozza fel! DE MIÉRT????

Mintha errő is Karol tehetne hogy nagyon hasonló a két sorozat , hogyha a másik lány játszotta volna a szerepet akkor meg őt hibáztatják?! ( ezt nem tudom megérteni)🤷‍♀️

Na de vissza térbe Tibihez . Lehet hogy sok embernek Tin i szebb de pl. Nekem nem ... ( félreértés ne essék Imádom Tinit) de szerintem nem az a legfontosabb hogy mennyire pálcika a lábad és hogy mennyi smink van rajtad...

2018. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!