Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ússzak az árral, vagy tervezge...

Ússzak az árral, vagy tervezgessek? Nem tudom. Vívódom.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sok segítséget kaptam már ettől az oldaltól és tőletek! 24 éves nő vagyok,valahogy a szerelemben sosem voltam szerencsés,17 éves korom óta mindig azt hajszoltam hogy olyan férfit találjak akivel egy egyszerű kis családi életet lehet élni-gyerekek,ház stb. Nem vágytam soha luxus életre,ez most sincs. 3 hónapja találkoztam egy nálam 11 évvel idősebb férfival,aki elvált és van 2 gyereke,akik még nem túl nagyok.. szexkapcsolatak indult,azonban ettől több,féltékenyek vagyunk egymásra,nem alsszik el puszi nélkül,és nem akar elveszíteni de sosem beszéltünk meg semmit igazából,de ragaszkodunk egymmáshoz teljesen kiegyensúlyozott vagyok és boldognak érzem magam.Azonban mostanában megtalált egy ambíciózus 28 éves egyedülálló srác akivel azt amire mindig vágytam lehet,hogy elérhetném... kockáztassak hogy kilépjek ebből a kapcsolatból,vagy maradjak vagy beszéljük meg a dolgokat... tudom így elsőre kusza de a lényeg,hogy nem tudom mit tegyek,vannak érzelmek az apuka irányábaés el tudom fogadni mindenével együtt,de valahol mindig egy önálló családra vágytam. Egyenlőre kitartok az idősebb férfi mellett,de félek megbánom,ha a másikba kezdek,viszont ha belekezdek félek ezt fogom megbánni... tudom örülhetek hogy ennyi kínom van,de tényleg nagyon vívódom és nem tudom mit tegyek. Köszönöm,minden jót mindenkinek!!
2017. jan. 13. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!