Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sziasztok! Egy 19...

Mit tegyek? Sziasztok! Egy 19 éves fiú vagyok. Jó megjelenésű, sportos alkatú. Remek barátaim vannak, van egy barátnőm is. Egyetemre járok, egész jól megy.

Figyelt kérdés
Szinte mindenem megvan, amire szükségem van, anyagi gondjaim nincsenek. Vidám ember vagyok, sokszor nevetek. Azonban kilátástalannak, céltalannak vélem az életem. Sokat gondolok a halálra is.Édesapám egy ezermester, szinte mindenhez ért, amihez egy férfinak értenie kell. De én nem ilyen vagyok, ezért sokszor cseszeget. A bátyáim szintén ilyenek. Sok barátom van, de csak kevesüket engedem közel magamhoz, értük szinte mindent megtennék. Nagyon jól megvagyok a barátnőmmel, szerelmes vagyok belé. Azon, gondolkozom, hogy szakítok vele, mert nemi beteg vagyok. Nem tudom, hogyan kaphattam el, mivel szűz vagyok. Elég népszerű vagyok a lányok körében, volt már több gyönyörű barátnőm, de amikor a szexre került volna a sor, az utolsó pillanatban inkább mindig visszaléptem, nem volt szándékomban senkit sem megbetegíteni. Többféle módon próbáltam már kezelni, de sajnos a hatástalanul. Gondoltam már rá, hogy véget vetek az életemnek, de utána észhez tértem. De gyáva is lettem volna megtenni, és az amúgy sem lenne megoldás, mert édesanyám és a nagymamám nem bírná ki azt a fájdalmat. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. jan. 15. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz a bajoddal, nem vagy mar gyerek, gyogyittasd meg a betegseged es kesz.
2017. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen nemi betegseged van?
2017. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

voltam már orvosnál.

sok kis fehér hólyag van a fitymám végén. úgy néznek ki, mint a megérett pattanások, csak sokkal kisebbek, és nem lehet kinyomni

2017. jan. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!