Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdem úgy érezni, hogy a...

Kezdem úgy érezni, hogy a párom megcsal. Honnan tudom ezt, vagy az ellenkezőjét bebizonyítani magamnak?

Figyelt kérdés

Eddigi észrevételeim:

- minden nap belém köt, hogy "biztos nincs senkim? tuti, hogy van valakim..."

- nem mehetek sehova dolgozni, mert akkor tuti, hogy a férfiak miatt megyek oda

- amikor ő nov. elején munkahelyet váltott, mintegy biztosított arról, mivel rákérdeztem, hogy azon a helyen nem dolgoznak nők (raktáros munkahely) és hagyta hogy mindvégig ezt is higgyem

-ma (egy újabb vádaskodás után megint nekem kellett megbékülnöm, mert szerinte én vagyok az akinek orvos kell) elment munkába, felhívott, hogy közölje, nem ő tehet az egészről, mert én vagyok a hisztis, és a telefonban hallottam egy fiatal nő hangját, aki a következőt mondta: "SZIA? HOGY VAGY MA?" mire a párom válaszolt.

- ezután mikor rákérdeztem hogy mi volt ez, azt mondta, hogy igazából az irodában dolgozik, igazából nem szoktak találkozni, csak most véletlenül valamit bent hagyott és nem volt a nőnél a beléptető kártyája...stb

-nekem mégis gyanús: miért nem mondta, mikor kérdeztem? miért tagadta le? ha nem sűrűn látja, akkor honnan ez a közvetlen ismeretség? ... és a többi VÉLETLEN EGYBEESÉS.

Le akarom buktatni, de nem tudom, hogyan tegyem?



2017. jan. 16. 16:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!