Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írna nekem valaki az alábbiakn...

Írna nekem valaki az alábbiaknak megfelelő Anime címeket?

Figyelt kérdés

Olyan animéket keresek, amik nem ilyen félkészen abbahagyott (Vagy csak 12-24 részes...), rosszul animáltak, és nem az van, hogy előre tudom mi a vége, vagy hogy van 1 srác és mindig az a tipikus helyzet lesz, hogy állandóan csajok veszik körbe (CSAK ŐT RÁADÁSUL) félreérthető helyzetekben. Szóval értitek... pl.: humoros, romantikus, fantasy, stb.

A válaszokat köszönöm <3 :)



2017. jan. 17. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Műfajoknál ne igazán írj satöbbit, mert onnantól a Gintama-tól, Fullmetal Alchemist-en és a Monster-en át, egészen a Neon Genesis Evangelion-ig akármit lehet ajánlani :D Szóval még egy pár:

FLCL

Mushishi

Toradora

Sayonara Zetsubou Sensei

Shinsekai Yori

Revolutionary Girl Utena

Cowboy Bebop

2017. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emma111 válasza:
Én a SOUL EATER-t ajánlanám nem tudom megfelel-e de nekem nagyon tetszett.
2017. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Felírom őket :3
2017. jan. 17. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Hunter x Hunter, a 2011- es

Jojo

Code Geass

Zetsuen no tempest

Yondemasu yo azazelsan

Cuticle tanei inaba

2017. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!