Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az alábbiaknak megfelelő...

Az alábbiaknak megfelelő weboldal készítése ingyen?

Figyelt kérdés

Van egy oldalam, amit nem rég csináltam unalomból, de elég jól beindult, így már komolyan veszem. Az ingyenes webnode oldalkészítőt használtam. A problémám csak az, hogy az ingyenesen megengedett havi adatforgalom 1 GB, én meg jelenleg így hónap közepén tartok most áprilisban 2,1 GB-nál, tehát túlléptem. Na meg az sem ártana, ha lehetne nagyobb tárhely (most 100 MB).

Tudnátok valamit ajánlani? Átköltöztetném akkor az oldalam, csak sajnos nem tudom, hova. Milyen ingyenes weboldalkészítők vannak, ahol nagy a tárhely és a havi adatforgalomkeret? Tudásban csak annyi kellene, hogy lehessen csinálni egy menüt, ahol vannak fő- és alkategóriák, mint itt gyakorikérdéseken. Az oldalon szöveg, kép és videó lenne csak. Nem kell tudnia semmi egyebet, hogy bejelentkezés stb. Továbbá jó lenne, ha nem lenne tele reklámmal.


2016. ápr. 13. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg annyira bejött akkor én egy egyszerűbb kis oldalt javasolnék.

A fent leírtakat nem nehéz még kezdőnek se leprogramozni egy kis utána olvasással, és egy ingyenes tárhelyre is felrakhatod. (akkor igaz még lesznek reklámok, banner fent, de nem olyan sok mint most)



Másik vonal:

Jelenlegi oldal alapján elkészíteni/készíttetni egy dinamikus oldalt fenti igények alapján.

(kerülném a WP -t mert az üzemeltetése sokszor költségesebb)

Illetve egy olcsó VPS mint mint a Forpsi Aruba Cloud -jának ~300 Ft -os csomagja.

(Nagy CMS -re alkalmatlan, de pl. nekem simán kiszolgál napi 50 ezer oldallekérést kis hobbi oldalamnál)

És ha saját Etarget bannert helyezel el, és tényleg jól megy, még pénzt is termelhet.

Nem sokat, de ha csak napi 100 látogatód van, már össze jöhet éves szinten a 15 000 -es kifizetési összeg, amiből meg van a tárhely, domain, és még marad is egy kevés.

2016. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 +1
2016. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszoló segítségét, de nekem ez mind kínai, én teljesen hülye vagyok mindenféle programozáshoz, hiába néztem utána, nem értek semmit sem belőle.

Nekem tényleg az lenne a jó, ha egy online weblapkészítővel oldhatnám meg, mint a webnode. Most találtam egy olyat, hogy wix, talán az jobb, de nem tudom mennyivel. nem tudom, megéri-e átrakni oda az egészet. Tudtok valami mást esetleg, ami még jobb lenne?

Vagy a programozásban segíteni, mégis hogyan kezdjek neki?

2016. máj. 5. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az oldal címe? Jó lenne tudni hogy mennyire bonyolult.
2016. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném belinkelni, de nem bonyolult. Úgy képzeld el, mint a gyakorikérdéseket. Van egy menü, benne kategóriák és alkategóriák. Rákattintva minden oldalon csak kép, szöveg, esetleg videó van. Ennyi.
2016. máj. 6. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!