Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány tudja, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány tudja, hogy nagyon tetszik nekem, és talán ő is nekem, de mióta írtam egy szerelmes sm-t nem merek hozzászólni?

Figyelt kérdés
Mit mondjak neki? hívjam el beszélni? mert azóta még nem is köszönünk
2009. szept. 3. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

mi az hogy nagyon tetszik nekem, és talán ő is nekem?? xD inkább nem talán én is neki? xD.

amúgy mindenképpen köszönj neki! és ja beszélgess vele, hívd el, hogy lógjatok együtt stb. csak azután tud dönteni ha IGAZÁN megismer.

2009. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már megismert. moziba is voltam vele. mostmár csak a smárolás maradt hátra.
2009. szept. 3. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Az még a sietségnek is betudható, hogy a kérdésben egy paradoxon van, de az meg már egy oxymoron, hogy idézem:

"már megismert. moziba is voltam vele. mostmár csak a smárolás maradt hátra.", de ennek ellenére nem mersz hozzászólni?! A lány egyáltalán tudja, hogy te randizol vele, vagy csak szimplán moziba mentek?

Meg mi az, hogy csak a smárolás maradt hátra?

Ezután meg a d...s marad hátra? És azután?

Nem oltásból mondom, de még évekre vagy attól, hogy rendes párkapcsolatot tudj kialakítani.

Hány éves vagy?

2009. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!