Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő állításról? "Egy nő férfi nélkül nem tud megélni. "

Figyelt kérdés

Ismerősöm mondta ezt ma. Megkérdeztem, hogy értette. Szerinte egy nőt, ha nincs mellette férfi nem vesznek figyelembe sehol. A férfi teremt meg mindent. Munkát sem talál nélküle egy nő. Szerinte csak a férfi szava számít mindenhol és minden helyzetben.


Még soha nem hallottam ezt senkitől. Egyszerűen csak érdekel mások véleménye is erről.


2017. jan. 23. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A kor nem jár mindig együtt a bölcsességgel. A legtöbbször a kor egyedül jön.
2017. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férfi létemre írom, hogy ez elég nagy hülyeség. Ha egyszer van egy szakmája nem kap állást, csak mert nincs férje? Afrikában meg Japánban ez lehet, hogy így működik, de itt ez totál hülyeség.
2017. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sőt, szerintem az egyedülállók hamarabb kapnak munkát, akinek férje van előbb-utóbb gyereke is lesz (jó esélyell) és a munkáltatók azt ugye nem nagyon szeretik.
2017. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!