Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek arról az állításról, miszerint ha egy férfi jól táncol, akkor jó az ágyban is?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek a magyarázata?
2015. febr. 18. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nincs ebben semmi igazság. Ezzel az erővel ha valaki sportol ha valaki karatézik azok mind jók az ágyban..
2015. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt a lényeg....társastáncról van szó! :)
2015. febr. 18. 09:51
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez egy olyan igazság, mint az, hogy akinek kék a szeme, annak nagyobb a farka, vagy hogy aki tud énekelni, az jól nyal...

BAROMSÁG.


És egyébként is, miért táncolna egy férfi az ágyban? :-)

2015. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van olyan vélekedés miszerint a társastánc a szex egyik formája. Nagyon kell figyelni a partnerre,határozottságot-összeszokottságot és bizalmat igényel.

Nem értetek vele egyet?

2015. febr. 18. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám,hogy aki jól tud táncolni,nem feltétlen társastáncban,az szenvedélyes az ágyban is általában.De nem függ össze különben,mert találkoztam én már botlábú,szenvedélyes hímneművel is :)
2015. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen összefüggésre gondoltam.....

Inkább azt az oldalt feszegetem, hogy nagyon hasonló képességek kellenek hozzá. Láttam már olyan öreg hapsit táncolni, aki félig sánta volt, szinte semmit nem mozgott a lábával, de a partnereinek mindent le tudott irányítani...

2015. febr. 18. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a magyarázat,lehet az hogy van "ritmusérzéke" :D és ha megvan az összhang a táncban akkor az ágyban is,szexnél...

Az én párommal tánc közben ismerkedtem meg, eszméletlen jól táncolt és hát az ágyban is ugyan ilyen jó:)

2015. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát az én férjem ha táncról van szó falábú, de az ágyban nincs panaszom. Szóval semmi jelentősége nincs, hogy valaki táncol az az ágyban is jó.


Egyébként egy régi exem balett táncos volt, tényleg szépen táncolt, szép teste is volt, de az ágyban...hát nem volt nagy szám..

2015. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!