Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik férfi igazán szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi igazán szerelmes, szereti a barátnőjét, nem lépne félre. Ki mit gondol erről az állításról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a nők is félre szoktak lépni, de elsősorban a férfiakra vagyok kíváncsi!!!


Szerintem ha valaki tényleg őszintén szerelmes, vagy szereti a párját (a rózsaszín köd után is), akkor eszébe sem jutna félrekacsintgatni vagy kihasználni a lehetőségeket, hiszen nincs szüksége másra.


Szerintem aki aki igazán szerelmes, az önzetlen. Sokszor hallani arról hogy önzetlen szeretet, szerelem.

Ha valaki azonban kihasznál egy adott lehetőséget, félrelép, akkor nem gondol a párjára, egy önző ember. Arra gondol hogy neki most jó lesz ez a pár óra. Az önző ember meg csak magát képes szeretni, igazán nem szerethet mást.


2013. ápr. 16. 10:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi (vagy egy nő) őszintén szereti a párját, akkor nem fogja megcsalni. Ez tény. Aki mégis megcsalja a párját, az nem szereti annyira, ha ezt képes megtenni vele.
2013. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek ezzel.
2013. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azért módosítanám, mondjuk úgy, hogy amelyik EMBER igazán szerelmes, az tiszteli a párját, nem tesz olyant, amivel megtévesztené a másikat, ami nem fér bele a kapcsolatukba.

Hogy egy párnak mi fér bele és mi nem, az meg az adott pár belügye.

Azzal maximálisan egyetértek, hogy az igazi kapcsolat önzetlen - és szerintem az önzetlenséghez az is hozzátartozik, hogy senki sem "megnevelni" akarja amásik felet.

2013. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Pintosan így van :)
2013. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én esetemben igaz!:) én sosem csalnàm meg Ôt:)
2013. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi szereti a párját akkor nem lép félre igen ennyi! A többi csak bla bla bla.
2013. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek vele.
2013. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek vele maximálisan én is.
2013. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

A hűség nem érzelem, hanem döntés.

A hűségnek semmi köze az érzelmekhez, a szerelemhez.

Egy hűséges ember ELVI szinten hűséges, még akkor is, ha nincs szerelem, vagy ha már elmúlt.

Az ostoba emberek szokták a szerelemhez kötni a hűséget. Az a nő pl. aki nálam érzelmekhez köti a hűséget azonnal nem játszik, ez egy remek módja szűrni ki gondolkodik és ki nem.

2013. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek a kérdezővel, részben az utolsó válaszolóval. Szerintem összefügg az érzelem (a szerelem) azzal a döntéssel, hogy hűséges leszel a párodhoz, tehát csak lehet köze a kettőnek egymáshoz...
2013. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!