Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "csapatós" helyek Debrecenben?...

B@ndi kérdése:

"csapatós" helyek Debrecenben? (Hóban történő csúszkálásra, kocsival)

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani olyan helyeket Debrecenben, amelyek megfelelnek olyan kritériumoknak, mint például:

Legyen lebetonozva vagy leaszfaltozva, legyen viszonylag nagy és legyen "kihalt" vagy legalább is nagyon minimális forgalmú.

Még így a tél folyamán reménykedek egy kis hóba, és jó lenne pár hely, ahol lehet kicsit bohóckodni és a kéziféket rángatni :D :D



#Debrecen #drift #autózás #bohóckodás #üres helyek #havas drift #360 pörgés #elsőkerekes "drift" #hóban autózás
2017. jan. 23. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Nappal nem egyszerű ilyen helyet találni, éjszaka viszont a nagyobb bevásárlók parkolói pl kiválóak erre. (én is szoktam ilyenkor "keringőzni" a szerkezettel)
2017. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Azt ügye tudod, hogy nagyon megütheted a bokádat ezzel?!
2017. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Mivel üti meg a bokáját?

Azzal, hogy éjszaka, a közúti forgalom elől elzárt, üres parkolóban (senkit sem veszélyeztetve) a saját kocsijával a hóban farolgat, és gyakorolja a megcsúszás elhárítását?

Tudnál esetleg valami törvényi hátteret a bokaütéshez? Mert én eddig úgy hittem hogy ez nem tilos, de itt már semmit sem lehet tudni...

2017. jan. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

A parkoló az közforgalom számára megnyitott magánterület, vagy simán közforgalmi terület.

Ahogyan a balra kanyarodni tilos táblánál is érdektelen, egyedül vagy éppen ott, vagy erős a forgalom, a parkoló üressége is irreleváns.

A közlekedés biztonságának veszélyeztetése büntetendő itt is.

Csak elzárt magánterületen lehet bohóckodni, a tulajdonos engedélyével. Ha kár keletkezik, netán baleset az ilyen helyen, azért is felelni kell.

2017. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


áhh ez mindenképp esti 8-9 utáni időszakokba lenne.

Nekem is a nagyobb bevásárlóközpontok, este kihalt parkolói ugrottak be először, azokból pedig akad egy pár, szóval lehet nem is érdemes tovább kutakodni más helyek iránt...

Bár, ha akad még valami hely, ami a fent említett kritériumoknak megfelel, az nem lenne rossz.


Egyébként, igen, tisztába vagyok vele, hogy az efféle "közlekedési formák" még a parkolókban sem túl szabályosak, de ettől most tekintsünk el, hisz saját felelőssége az embernek.

A károkozásról meg azt gondolom, hogy egy parkolóban, ahol nincsenek más autók, ott csak a sajátomba tudok kárt okozni, és azt megrongálni,ami rám tartozik.

A baleset gondolata sem butaság, de mivel teljesen ész nélkül a bohóckodás sem mehet, így ott van, hogy körültekintően menne a dolog, így ha bárki idegen járókelő ott van, akkor inkább arrébbmegyek'.

2017. jan. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!