Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amway termékekről mi a tapaszt...

Amway termékekről mi a tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag a termékekről,teljes mértékben elvonatkoztatva az üzlet működésétől/felépítésétől és a vállalkozóktól.

Az érdekel,magával a termékekkel kinek milyen tapasztalata van? Hasznosak,jók,szerethetőek,hatékonyak?


2017. jan. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon régen próbáltam ki őket. Nem voltak jók, és a nagy kiszerelés miatt nagyon drágák is. Sokkal jobbak között lehet válogatni a kereskedelemben.
2017. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Némelyik hatékony, de mind borzalmasan drága.

Csak azt szabad megvenni, amelyik nélkülözhetetlen, és senki más nem készíti.

2017. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Floriana válasza:
31%
Nagyon szeretem őket, anyukámék is ezt használták! Régen mástól vásároltuk, de mivel a gyerekeimnek nagyon érzékeny volt a bőrűk és allergiásak voltak, így jobban megérte saját magamtól venni, ezért regisztráltam... Azóta a gyerekek nem vakaróznak ... ez nekem mindennél többet ér! Nem mellesleg, ha használod egy ideje akkor számold ki mennyivel olcsóbban jössz ki ár-érték arámyban. Megnézném ki használ 10 ml öblítőt 5 kg ruhához!
2017. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
68%

A mosogatószer 2.600 Ft 1 liter. Én 4x-re hígitva használom (állítólag még 8x-osan is hatékony) Így egy fél liter 325 Ft-ba esik. A JAR 350 Ft egy fél liter és nincs olyan hatékonysága és nem környezetbarát.

A mosópor antiallergén és egy evőkanálnyi kell egy mosáshoz.

Az előmosó spray olyan foltokat tud eltüntetni, mint a penész, bor csoki, viasz.

Az L.O.C. mindent tisztít.

A Zoom-mal a sütőt tudtam kitisztítani súrolás nélkül.

A mosogatószer például egy pillanat alatt letisztitotta a kezem a cékla pucolás után.

2017. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig ezeket probáltam ki: alapozó,ablaktisztító,mosogatószer,arclemoso,hidratálo krém,parfüm,fogkrém,szappan,lehellet frissítő,tusfürdö,szájöblögetö, nutrilite vas készítmény. 110%-ig elégedett vagyok. Örülök hogy nem hallgattam másra... Minőségi termékek,akárki akármit mond! Alig várom,hogy jól feltankoljak,amit csak tudok!

(Bocsi telefon)

Köszi a válaszokat!

2017. febr. 18. 18:01
 6/6 anonim válasza:
Én nem régóta használom az Artistry bőrápoló krémeket/ szérumokat, de 110%ig meg vagyok elégedve velük, nem irritálja a bőrömet és még szebbnek is látom mióta használom (előtte évekig Chanelt használtam) ár érték arányban nálam veri az eddig használt luxus márkák termékeit...
2017. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!