Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a Magic Hair...

Mit gondoltok a Magic Hair termékekről? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegettem az oldalukat, felötlött bennem, hogy talán megrendelem a teljes csomagot (3 havi kapszula+sampon+balzsam+hajpakolás). Egészséges a hajam, de sajnos a vállamnál tovább nem akar nőni, akárhogy is próbálkozom, ezért is gondoltam, talán jó ötlet lenne.

Viszont, ahogy megfigyeltem, folyamatos 50%os kedvezménnyel adják, ami nekem kicsit furcsa. Jó, így is drága, de miért fele annyiért adják ha annyira jó?

A másik pedig, hogy olvasok róla jót és rosszat is, azért írtam ki a kérdést, hátha itt vannak olyan lányok, akik használják és tudnának nekem pár sort írni, hogy mennyire segített nekik vagy egyáltalán megéri-e azt a 25 ezret.


Előre is köszönöm!



2016. márc. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja szedem a kapszulát, szőkére festett a hajam, tehát látszik, hogy már most sokat nőtt. Többi terméket nem próbáltam.

De igazából biotin+folsav+multivitaminból áll.

2016. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Nekem holnap érkezik, már alig várom hogy elkezdjem a kúrát :)

Köszi a választ még egyszer!

2016. márc. 7. 19:00
 3/5 anonim válasza:
Szia, használ a kapszula?
2016. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De még mennyire!

Előző válaszolónak is bocsi, hogy nem küldtem képet, totál kiment a fejemből; ez másfél hónapos eredmény:

[link]

Ne tévesszenek meg a fények, az első kép a szobámban készült, a másik a fürdőszobában.

A kapszula mellé én megrendeltem a sampont, balzsamot, hajpakolást és hajfényt is; tehát egyszerre használtam az összeset... sajnos már elfogyott, most tartok 3 hónap szünetet és újra fogom rendelni :D Addig spórolgatok rá, mert tényleg nagyon drága :/

2016. máj. 28. 19:17
 5/5 anonim válasza:
Köszi a képet, tényleg sokat nőtt :)
2016. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!