Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit isbkéne tennem?

Most mit isbkéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátnőm semmiféle segítséget nem fogad el tőlem, nem akarja,hogy mellé álljak ha valami van pl. Veszekedik az anyjával vagy valami. Neki sosem kell segítség mert ő mindent megold egyedül, de amikor nekem van valami problémám azt egyből közösen akarja megoldani.

Nem tudom kiélni a szerintem férfi kötelességeimet, én azt gondolom ezek fontosak lennének egy kapcsolatban. Nem nézzi jó szemmel ha bármit is helyette fizetek ki.. Én pedíg pont,hogy szívesen tenném...

Hiába mondom ezeket el neki,mert akkor meg ő sértődik meg ha felhozom a témát... Mert neki ezek furák, meg nem tud bízni a férfiakban.... Nem tudom mit tegyek tanácstalan vagyok...



2017. jan. 26. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tudom kiélni a szerintem férfi kötelességeimet"


Szóval valójában nem segíteni akarsz neki, hanem pózerkedni és önfényezni, hogy te milyen fantasztikus csávó vagy, közben meg leszarod azt, amit ő szeretne. Gratulálok.

2017. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én gratulálok,hogy ekkora idótát is lehet itt találni, nem érted,hogy nem fogadja el tőlem a segítséget de én szeretnék??
2017. jan. 26. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem tud bízni a ferfiakban"


Nos egy kapcsolat alapkove a bizalom..

Mindenesetre enis ugygondolom,hogy fontos egy kapcsolatban a fefinak ankotelessegeit megtennie de ha a baratnod nem engedi akkor nem kell eroltetni :/.

Hidd el lesznek még tenylegesen olyan pillanatok amikor igenis ki kellesz alnod erte es amit mar nemtud egyedul megoldani..

2017. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem én gratulálok,hogy ekkora idótát is lehet itt találni, nem érted,hogy nem fogadja el tőlem a segítséget de én szeretnék??"


Nem gondolkoztál el azon, hogy miért nem fogad el segítséget?

2017. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De és arra jutottam,hogy nemtodom:)
2017. jan. 27. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!