Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt a Vámpírnaplók...

Bia1208 kérdése:

Mi történt a Vámpírnaplók 20-21-22. részében?

Figyelt kérdés
Eddig indavideón néztem minden évadot de a 7 évad utolsó 3 részét sehol nem tudom megnézni. Vki eltudja mesélni mi történt a szereplőkkel ? Válaszokat előre is köszönöm :)

2017. jan. 28. 09:51
 1/7 anonim válasza:
h pontosan mi tortent veluk a reszekben nem tudom de amire emlekszem: Stefan es Damon ugye elmentek ahhoz az intezmenyhez ahol Enzo is dolgozik v mi na es ott lent bevan zarva valami leny ez csak a 8. evadbol derult ki h milyen leny is pontosan... ja kozbe ugye Bonnie uldozte a vampirokat mert atvette a kuldetest a vadasznotol.. mikor mar majdnem megolte enzot vege lett az oleskenyszernek ekozben Caroline gyerekei kinyitottak az ajtot annal a haznal es stefaneg damon bementek mire ahhoz a barlangszeruseghez ertek addigra stefan es damon eldontotte h melyikuk megy be vegul damon ment csak h eltunt... Enzoek is odaertek es mikozbe beszelt Bonnie es Stefan kiderult, h Enzo Damon utan ment oda ahol Damont elkapta valami es ahol vegul Enzot is. Stefan es Caroline ugy nez ki h egyutt lesznek legalabbis nagyon arra hajlik minden.. nem tudom h kivancsi vagy e a 8. evadra ott ezek kibontakoztak de lehet h am rosszul emlekszek mert azert egybefolynak mar az evadok tortenesei a fejembe xdd az elejen majdnem a 6 evadot kezdtem volna el taglalni :"D de asszem ez volt a 7. vegen de nem biztos :D ja es ez a leny verszomjas es a szolgai lett Enzo es Damon...
2017. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyebkent sorozatbaraton vagy a sorozatkataloguson fent vannak a reszek
2017. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ ,így már kicsit jobb . Tudtommal gonosz lesz a Damon és Enzo is mert vmi "megtámadta" őket ott lent. 8 évadot most kezdtem el kiváncsi vagyok rá mi lesz a befejezés engem nem zavar hogy stefan és caroline esetleg újra összejönnek . meglátjuk remélem mindenkinek happy end lesz a végén de az még kicsit messze van :) nekem is egybe folynak a részek. Az első két évad nálam tarolt konkrétan 1. évadot két nap alatt kivégeztem de most így a végén kezd széthullani a csapat.
2017. jan. 28. 12:10
 4/7 A kérdező kommentje:
esetleg még feliratot hozzájuk :) hol találok ? válaszokat előre is köszönöm
2017. jan. 28. 12:14
 5/7 anonim válasza:
sorozatbaráton van felirattal is
2017. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
uhh köszönöm :) lesz még több évad vagy 8.évad az utolsó?
2017. jan. 29. 20:35
 7/7 anonim válasza:
sajnos ez az utolso :( es 16 reszes lesz pedig igazan lehetett volna 22-es :( dee a jo hir h delenat az utolso epizodban ujra lathatunk remelem h steroline is meg lesz es bonenzo is meeg aajjhhh nagyon renelem h tenyleg nem lesz elvarratlan szal h beken elmehessen ugymond a sorozat :D mert attol felek h vmit elhomalyositanak majd meg nem lesz megvalaszolva vmi es azzz szornyu lenne :D ennyi even at nezni mar a szivemhez nott :D ez volt az egyfajta kikapcsolodasom mikor senki se zavart es elveztem h csend vanes vegre megnezem h mi tortenik a vampirokkal :""D meg mikor a baratnoim is ugyanugy nezi mint en es aztan megbeszeljuk h kinek mi tetszett mi nem :""""D jo ennyire nem fontos letszuksegu v vmi de nah xdd muszaj ugy vege lennie h beletudjak nyugodni h nem lesz folytatas :D
2017. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!