Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti írtatok már át igazolást?

Ti írtatok már át igazolást?

Figyelt kérdés
1hetet írt ki az orvos de abban az egy hétben orvosról orvosra jártam :( nem volt időm rendesen kezelni és sajnos bevan gyulladva..papira kaptam igazolást amit elég hogy csak a tanár lát..szüleim nem lesznek itthon és csütörtök,pénteken ugyse mennék suliba..(szintén kezelés miatt)szerintetek át írjam?vagy menjek és max haza küldenek.. (Mert sajnos arcüreg gyulladás közben ha hirtelen megyek meleg/hideg helyre akkor sajnos kicsit szédülök és rosszul leszek)
2017. jan. 29. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem kérsz új igazolást?


Egyébként ha átírod az okirathamisítás, azért akár 3 év börtönt is kaphatsz.

2017. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tilos holnap elmenni újra az orvoshoz, és megkérni, hogy nézzen meg újra és írjon ki egy hétre.

A tanár sem olyan hülye, hogy ne látná, hogy át van írva, hiszen látja a papírt a saját szemével.

2017. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehogy meghamisitsd! Abbol baj lehet!

En ilyen esetben felhivnam a dokit, elmondanam, hogy ez van, es hogy most nem szivesen ulnek a varoban a kohogok kozott ket orat, irjon ki meg annyi idore, amennyi szukseges, es majd bemesz a beutaloert. Vagy ha nem hisz neked a doki, ki is lehet hivni, hogy ne neked kelljen ott ulni.

2017. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!