Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgösss! Holnap irunk töri...

Horvathnora02 kérdése:

Sürgösss! Holnap irunk töri témazárot! Közép europábol és nem értek semmit. A tanár nem magyarázott el semmit söt épp hogy irtunk valamit. Valamint össze se foglaltunk rendesen. most mit tegyek?

Figyelt kérdés
végeeem vaan. :(

2017. jan. 30. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Most már semmit. Készülj a magyarra, mert az sem megy.
2017. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na ne mondd attól még hogy nem Írtam helyesen azért nem vagyok sík hülye. de ha csak ilyen beszólásaid vannak akkor Írnod sem kellet volna. Én segítséget és nem beszólást kértem.
2017. jan. 30. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

De erre a kérdésre mit lehet válaszolni. Csak a tanár a hibás? Ha laza volt az okításban, nem lesz laza a számonkérésben is? Egy kettest csak össze tudsz süketelni.

Annak, aki tudni akar, nem akadály igazán a rossz tanár.

2017. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem laza az okításban és ez a gáz. Nem elég hogy szigorú de még csak el sem magyaráz semmit rendesen. Az egész osztály 2-es földrajzból.Egyedül én vagyok 3-mas de már nem sokáig mert megírtam és elég rossz lett szerintem. Na mindegy majd kijavítom.
2017. jan. 31. 16:34
 5/6 anonim válasza:
Keress rá a neten ott minden fent van. :)
2017. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös! A naptár is, mely szerint öt hónapos már a kérdés.
2017. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!