Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a depresszió jelei?

Ezek a depresszió jelei?

Figyelt kérdés
Van mikor idegesen kelek fel, egésznap ilyen vagyok. Van mikor elkap egy sírógörcs, szomorú leszek, de nem tudom miért, aztán olyanok járnak a fejembe, hogy megvágom magam, mert miért ne? Jó érzés lenne, hogy fájdalmat okozok magamnak, akkor lenyugodnék egy kicsit. (Régebben vagdostam magam, de már nem csinálom, nem szeretném ha meglátnák) Van mikor vidám vagyok, nincs semmi gondom. Ma is ez volt, de estére megint sírás. Imádom a BTS-t (banda) Egésznap őket nézem, hallgatom, miattuk is van a sírás, mert imádom őket és nem láthatom őket, de ez nem lényeg... :P Nincs kedvem társaságba menni, unom az embereket, egyszerűen felidegesítenek a jelenlétükkel, suliba mindig ideges vagyok. Utálok kimozdulni. De nem is mehetnék, mert a szüleim szigorúak, nem engednek sehova. Ezek a "hangulatingadozások" a depresszió jelei? Vagy csak beképzelem? Azt még tudni kell rólam, hogy evészavarom volt, néha még előjön, pl ma is.

2017. jan. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtudom mi lehet a bajod de nem ertem a depressziodhoz mi koze lenne a BTS nek?
2017. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

First of all: szia army:D

Kettő: figyelj én is most dettó ugyanígy vagyok de erre csak azt tudom mondani hogy próbáld meg mindig az élet pozitív oldalát nézni. Igen, nehéz és ilyet mondani könnyű ám véghez vinni lehetetlennek bizonyul, de hidd el, minden lehetséges:) nagyon sokáig voltam még ennél rosszabbul is de ilyenkor kell az hogy tulajdonképpen elküld saját magad melegebb éghajlatra hogy észbe kapj! Meg mivel army vagy ezért ajánlom jogy olvasd el ezeknek a szövegét:D

Nevermind

Bulletproof pt 1/2

Cypher 1/2/3/4

Tomorrow

Born singer

No more dream

Crow tit (kicsit a society problemekkel kapcsolatos de a cél érdekében ugyanúgy megteszi:D)

Two! Three! Hoping for more good days

21st century girl

Meg minden olyan számuknak a szövegét ajánlom amit a rap line írt:) engem ezek térítettek észhez^^

Sok sikert hidd el képes vagy mindenre és bármilyen akadály is kerüljön az utadba te képes leszel legyűrni azt ❤

2017. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

igen 2018-ban válaszolok xD na mind1

de a lényeg hogy az egyik BTS tag depressziós talán tudod hogy ki de ha nem akkor mondom hogy suga (biasom).

volt valaki aki írta hogy azok a BTS számok szövegei segítenek amit a rap line írt ez ugye azért van mert suga depressziós....ha el írtam valamit akkor bocsiii

2018. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!