Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnátok javasolni, mit...

Mit tudnátok javasolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Busszal szoktam menni iskolába. Volt egy barátnőm (volt) akit eddig barátnőmnek tartottam, de nem kellett volna..

5000 Ft-t hoztam magammal...Azt mondták, hogy már régebben lopott, még a saját szülőjétől is, de én ezt nem akartam elhinni. Én és ő voltunk bent egyedül az osztályba, ugyanis hetesek voltunk, és ilyenkor másnak szigorúan tilos bejönni, és ezért szünetekben bezárják az ajtókat (azért mert történt már ilyen lopás eset. Kimentem a wc-re, és mire vissza jöttem, már nem volt ott a pénz. Egyedül ő volt a teremben, és rá volt zárva az ajtó.

Nem akartam elhinni, ezért úgy döntöttem megpróbálom úgy megkérdezni, h kiderüljön, hogy ő-volt e. És igen, elszólta magát. Megkérdeztem tőle, hogy nem látta, hogy:

Nem láttad, hogy hova tűnt el a pénz?

Erre: Nem, én még csak rá sem néztem a szemüvegtartódra. Nah, és vajon honnan tudta, h a szemüvegtokban van a pénz, amikor egész nap magamnál hordom azt, és még csak meg sem mutattam neki...

Bármikor megkérdeztem, idegesen válaSzolt, mire az egyik osztálytársamnak (a legjobb barátnőjének) elmondta az igazat, aki viszont elmondta nekem.( szép kis barátságuk van mi XD )

A lényeg, hogy elvett tőlem 5000 Forintot, ami azért nem kis pénz,főleg, hogy kaját akartam belőle venni, otthonra, hogy a szüleimnek ne kelljen este hazaérve semmit csinálniuk( én meg nem akartam a konyhába menni,mert nagyon béna tudok lenni)

Nah a lényeg, h így nem is tudtam hazamenni sehogy... Szerencsére aaZ egyik tanárnőm hazavitt, de így is 3 óra hosszát ott töltöttem... Nem tudom, hogyan szerezhetném vissza a pénzt...



2017. febr. 2. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Azonnal jelentened kellett volna az esetet, most már keresztet vethetsz a pénzedre.
2017. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!