Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért vállal a Killakikitt...

Mennyiért vállal a Killakikitt és az AKPH fellépést?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud hiteles információt (esetleg koncertszervező stb.) azt nagyon megköszönném. Tudom akár írhatnék is nekik ez ügyben, de mivel csak kiváncsiságból kérdezem nem pedig azért, mert koncertet szeretnék szerintem nem lenne értelme.

2017. febr. 3. 16:38
 1/2 Pitbull-lecsó ***** válasza:
46%
Én tudok, de mivel úgyis csak kíváncsiságból kérdezted, gondolom, ez is elég infó neked.
2017. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyban segítenéd a munkámat egy beadandó feladat megírásával kapcsolatban, ha elmondanád az összeget. Hazai előadókkal kapcsolatban írom, és tök jó lenne ha olyanokat is beletehetnék akiknek elismerem a munkásságát, ezért lennék rá kíváncsi. Ugyan más előadókról találtam a neten ilyen jellegű információkat, de ők inkább pop zenészek, és szükségem lenne más műfajban is információkra. Ha nem szeretnéd elmondani, természetesen megértem mert biztosan meg van az oka. Köszi!
2017. febr. 3. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!