Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam? :D

Mit érezhet irántam? :D

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek de családi okokból nem foglalkozhatnánk egymással ő nem nagyon beszél az érzéseiről annyit mondott hogy nagyon kedvel de nem nagyon nyílik meg felém ezért én többször is leakartam zárni ezt a "kapcsolatott" mivel nem lehetünk együtt ahogyan egy normális kapcsolatban kellene lenni így nem látom sok értelmét ennek de ő egyszer sem hagyott menni mindig vissza tart mivel szeretem nagyon nagy erő kellene ahhoz hogy tényleg lezárjam de egyenlőre ez nem megy főleg így hogy érzem rajta hogy nem akarja hogy vége legyen mert sosem enged menni hogy túl lépjek rajta... Ez jelentheti azt hogy talán ő is szerethet?? Vagy csak játszik?? Igazából nőből jut neki bőven szóval nem nagyon értem köszönöm a segítséget/tanácsokat előre is :) :D
2017. febr. 4. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy nem tud mit kezdeni az érzéseivel a fentiekből kifolyólag, vagy pedig ő maga sem tudja, hogy mit akar. Az viszont biztos, hogy nem vagy közömbös a számára. Azon kívül, hogy családi akadálya van a lehetséges kapcsolatnak, fennállhat a fiú részéről a tartós kötődéstől való félelem is. Persze ezen kívül egy csomó más oka is lehet.
2017. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!