Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit erezhet irantam?

Mit erezhet irantam?

Figyelt kérdés
van egy fiu akire a baratsagunk elejen a legjobb fiu baratomnak tartottam de teljesen beleszerettem. egy honapja meg azt irta hogy en vagyok a legfontosabb az eleteben meg hogy nagyon szeret. most meg szinte alig beszelunk ugy erzem nem vagyok neki mar fontos nem ertem hol ronthattam el. ha en irok neki akkor flegman ir 2 szot es ennyi. pedig annyira joba voltunk es nem akarom elvesziteni. 15/L
2017. jan. 22. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkérdezted miért csinálja ezt?
2017. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

akkor érezte azt, amit Te most.. szerencsétlen helyzet

próbálkozz egyszer kétszer, adj neki egy hónapot hogy eszébejusson mit érzett akkor, hátha nincs azóta más és összekapja a tökeit, majd elhív randira ;)

a B lehetőség, hogy szenvedett miattad, elnyomta és most meg nem akarja felszíktani. Ilyenek is vagyunk hajajj.

Lehet elkéstél, de kérdezz rá mindenképp.

2017. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!