Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a zene aminek a...

Melyik az a zene aminek a videóklippjében az van, hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy viszonylag régi zene amit nem tudom ki énekel, de annyi megmaradt a videójából, hogy az énekes pasas (igen, férfi énekesről van szó) egy szobában ül/járkál és a szobában lévő tárgyakba beleüt, belerúg (azt hiszem) és ezek a tárgyak átpördülnek és másik tárgy jön a helyükre. Remélem nagyjából érthető, de ennél értelmesebben nem tudtam megfogalmazni. Előre is köszi, ha valaki tudja a szám címét :D

2017. febr. 8. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Darude-sandstorm.
2017. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Műfaja? Keresgéltem, de így elég nehéz dolgom van. Biztos, hogy az énekes van a videóban? Valamilyen részletre emlékszel? :)


Btw.. : Vérzek, csendben élek; a neved miatt. ^^

2017. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nem erre gondoltam, de köszi :)

Második: Húú.. hát nem is tudom. Olyan alap az egész. Mondanám hogy pop de nem. Olyan Robbie Williams féle az egész. Talán. Na mindegy én csak a rock műfajhoz értek :'D de ez sajnos nem rock. És igen, úgy emlékszek, hogy az énekes van benne.

Juj. Tumblis vagy vagy csak láttad a filmet? :D

2017. febr. 8. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Muráti Emőke ***** válasza:
2017. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Én is csak a rock/metál műfajokhoz értek... amik eszembe jutottak azok a Hollywood Undead - We Are (ebben csak egy TV-t tör szét és pop-rock :"D) meg a Sabaton - To Hell And Back (ez egy függőségtől szenvedő katonát mutat be, aki bezárta magát egy szobába, ahol szépen épül le az idegrendszere és hallucinál, ez meg powermetál >< :D)


Nem tudom a Tumblis mit jelent, gondolom Tumblr, de akkor nem, nem szeretem. :P Viszont a film kedvencem <3 ^^

2017. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4, 5: nem ezekre gondoltam de köszi :D

2. Jaaj Hollywood Undead tuti nem :D Minden klippjüket, számukat kívülről tudom. Imádom őket :D

Naagyon jó kis film *-*

2017. febr. 9. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is :3 HU4Life! ^^

Próbáltam megkérdezni pop zenés ismerősöktől, de ők sem ismernek ilyet. :/ Neten is keresgéltem, nem sok sikerrel >< Ha valahogy mégis megtalálom, akkor szólok. ^-^

2017. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó kis banda ^^

Jól van, köszönöm szépen! :D

2017. febr. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!