Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elhagytam egy könyvtári...

Ha elhagytam egy könyvtári könyvet mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itthon kell valahol lennie, csak nem találom. Mit csináljak?? fizessem ki??

2017. febr. 9. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg így kell lennie. De ha be tudod szerezni máshonnan, antikváriumból vagy könyvesboltból, akkor jobb, ha eleve a megvásárolt példánnyal kocogsz be a könyvtárba.


Én egyszer ráraktam a táskám aljában pihenő puha, szaftos gyümölcsre egy albumkötetet. Néha megesik, hogy az ember tejel a könyvtárnak :D

2017. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megkeresni, közben -főleg kisebb könyvtár esetén- érdemes lehet bemenni, és jelezni, hogy nincs meg, de keresed. Mi pl.ilyenkor szoktunk hagyni türelmi időt, persze a rendszeres, jól ismert olvasóknál. Csak a késedelmi díj miatt mondom.

Egyébként ha nem lesz meg, akkor a könyvtárak többségében azonos kiadást elfogadnak cserébe. De az is lehet, hogy ki kell fizetni, erről az adott könyvtár szabályzata rendelkezik.

2017. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2017. febr. 9. 19:31
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is. Leiner Laura Akkor szakítsunk régi változatát kölcsönöztem ki. Itthon van valahol csak eltűnt, de nagyon Fizetni nem akarok, van egy másik, de az újabb fajta. Szerintetek elfogadják? Előre is köszönöm.
2021. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!