Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok? (KÉRLEK...

Nagyon vékony vagyok? (KÉRLEK NORMÁLISAN VÁLASZOLJATOK. )

Figyelt kérdés
Kb.171-2cm vagyok és 41-42kg.. de alapbol..egésznap ehetek de meg se látszik :/
2017. febr. 9. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Durván..inkább ne egyél össze mindent hanem kezdj tömegnövelő étrendbe és testépítésbe
2017. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HÁny éves vagy? Endokrinológusnál voltál-e? Felszívódási zavarok?

Miből gazdálkodik a szervezeted?????

2017. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Hasonlóan én is ektomorf alkat vagyok, hadd segítsek!


Én 161 centi vagyok, jelenleg valamivel több mint 40 kiló de ez még nekem is vékony. 44 körül voltam, mikor nagyon jó alakom volt, betett a stressz..

Először is: ha még nem voltál egy teljes vérkép TSH-val (pajzsmirigy) nem kell félni, semmi gáz nincsen ha ki is jön valami eltudsz indulni valahol. Nekem semmi eltérés nem volt, így azt mondták idegesség, szorongás (tudtam is nehéz időszakom volt) de mindig is vékonyabb voltam én is.


Legfontosabb dolog és jó tudom (!) nehéz de hidd el muszáj kalóriatöbbletben kell lenned! Használj egy megbízható kalkulátort a neten, fixáld a célod és tartd be amit ír. Ez a második legfontosabb az egészben, hogy mindig be kell tartani! Én pl. 500-al emeltem meg a napi kalóriabevitelem. Mérd le az ételt grammra pontosan, muszáj! Fokozatosan könnyebb lesz hidd el, előbb tágulni fog a pocc, de ne tömj valamit ha nem esik jól! Fokozatos lassú folyamat ez, nem úgy mint egy fogyókúra pl.


Na ha ez megy, azután mehet a tömegnövelő edzés, de ezt meg kell tanulni, mert ha úgy állsz neki ez nincs meg, fogyni fogsz, vagy maradsz ugyanaz. Evés a legfontosabb pont!

2020. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!