Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy az...

Éreztétek már úgy, hogy az élet semmit sem ér és, hogy sose lesz jobb?

Figyelt kérdés

Esküszöm soha semmi nem jön össze! Egy rakás szerencsétlenség vagyok! Annyira fáj már itt belül, hogy nem bírom! A gyerekkorom is borzasztó volt! Anyám vert, mindenki utált, pedig sosem voltam rossz gyerek, mindig mindenki kedvébe járok, mindenkivel aranyos vagyok, még akkor is ha ők nem azok.

Pánikbeteg lettem, szívritmuszavarom lett. Mi jöhet még?

Mi a baj velem? Mit tegyek?

Tényleg szó szerint semmi jó nincs az életemben!

Nincs miért élnem!



2017. febr. 10. 02:05
 1/3 anonim válasza:
Látom nem csak én vagyok depi. Fogadok holnap rossz napod lesz vagy nagyon kiakasztottak. Én is rakás szerencsétlenség vagyok ha ez megnyugtat.Engem nem vert anyám engem lelkileg terrorizált.
2017. febr. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáljatok pozitívak lenni és az élet szép dolgaival foglalkozni, még ha pillanatnyilag minden értelmetlennek tűnik. Ha dolgoztok magatokon, az eredmények nem maradnak el. Apró célokat kell kitűzni magatok elé és akkor apró, de mégis örömteli kis sikerélményeitek lesznek. Ha körbe nézel, mindig találsz olyas valakit, akinek sokkal nehezebb, rosszabb, mint neked. Ne panaszkodj, fogadd el azt ami volt és változtass most azon amin tudsz. Hidd el, hogy jobban fogod magad érezni, akár még más ember is leszel ha kellően akarod és nem adod fel! A siker fejben dől el!
2017. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Élvezd az élet apró őrőmeit!

Ved észre magad körül a szépséget, menny el sétálni az erdőbe aztán gondolkod hogy, min kéne változtatni hogy igy legye n, sportolj valamit ami boldogá tesz anyi szépség van a világon csak vedd észre!

2017. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!