Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak. Ló...

Nem tudom mit csináljak. Ló vagy igazi gimis élet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. A kedvenc lovamat akit lassan egy éve folyamatosan én lovagolok eladják..nagy nehezen rászedtem a szüleimet, hogy vegyük meg (még nincs megvéve, de már beleegyeztek) és igazából most játszódott le előttem minden. Most kezdtem el a gimit, még csak az első héten vagyok túl, de máris eléggé fáradt vagyok..Későbbiekben bizonyára rengeteget kell majd tanulni és nem tudom hogy egyeztetném össze a kettőt. Ráadásul lassacskán majd jönnek a "nagy szerelmek" gimis kapcsolatok..meg ugye ott vannak a barátnőim is. Mindezekre nem is tudom, hogy lenne időm.

Szerintetek mit válasszak? A lovat aki rettenetesen a szívemhez nőtt vagy a barátnőket,barátokat és A barátot/pasit?

Meg ugye a gimi csak 4 év..és négy év után mit csinálok a lóval? Ha egyetemre/fősulira megyek? Egyszerűen eladom?!

Képtelen helyzetben vagyok..



2013. szept. 5. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha mindkettő fontos neked, akkor tudsz időt szakítani rá. Mondjuk nem tudom hol és hogyan fogod tartani a lovat. Szóval, hogy gondozza, eteti e más és meddig vagy suliban egy nap. Most első héten persze, hogy fáradt vagy, de idővel belerázódsz. :)
2013. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bértartásba lenne :)
2013. szept. 5. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó hát, akkor meg megtudod oldani heti pár nap, hogy kijársz hozzá. Főleg hétvégén. Hidd el tanulásban sem kell megszakadni. Barátnők meg akár mehetnek veled lovagolni.
2013. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de te a disney világában érzed mgad anaka ... nak semmiköze a valosághoz neugy képzeld el az életet mint 1 sorozatt ! nem vagy te hana montana XD de komolyan eböl az jutot eszembe !
2013. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább éljen a Disney világában, minthogy ilyen tökéletesen írjon le pár mondatot, mint te... kedves utolsó. (Remélem érzed az iróniát.)

Egyébként meg nem értem honnan jött ez most neked.

2013. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!