Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolút egy olyan...

Nagyon bonyolút egy olyan interneten elérhető oldalt ahol a be regisztrált emberek tudnak chatelni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 21:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nagyon bonyolult lenne értelmesen megfogalmazni egy kérdést?
2017. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam bele hogy egy ojan oldalt akarok csinálni és úgy értve hogy mondjuk beírom az oldal nevét a google ba és kidobja az oldalt belépek vagy regisztrálok és tudok chatelni mintha egy messengeres csoport lenne ha ígyse érthető akkor menj vissza az oviba és tanuld meg hogy melyik szò mit jelent szó mit jelent
2017. febr. 10. 22:27
 3/27 anonim ***** válasza:

Oki retardkám :D

Szóval:

Egy oldal elkészítéséhez olyan programozási tudás kell, amivel kétlem, hogy rendelkezel.

Nem fogja kidobni a google, ha nem keresett az oldalad.


Az oviról:

Nem írtad, hogy elkészíteni akarod.

A magyar nyelvben nincsenek ilyen szavak:

Bonyolút

Ojan

Szò

Szóval gratulálok az elért teljesítményeidhez, ami az általános MAXIMUM 2. osztályát jelenti a te esetedben.

2017. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ne haragudj, de egy ilyen feladat túlmutat azon hogy le tudsz-e írni valamit helyesen vagy sem. Az első válaszoló valószínűleg túlságosan lényegre törő volt, de alapvetően igaza van.

Az alkalmazások nem a semmiből teremnek. Programozási ismeretek és rengeteg idő és energia (esetenként sok pénz) árán születnek meg.

Ha leírnád hogy pontosabban milyen elvárásaid lennének az elképzeléseddel kapcsolatosan, biztos vagyok benne, hogy a témában már létezik számtalan hasonló megoldás.

2017. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
1.tudok programozni 2.ilyen kommentekre nem vagyok kiváncsi első válaszoló 3.nem vagyok másodikos
2017. febr. 11. 15:44
 6/27 A kérdező kommentje:
+sajnálom hogy a telóm kijavít,és nem vagyok csöves apukám sokat keres és lenne rá pénzünk (bocs ha rossz ékezetet írok de nem nyelvtan órán vagyunk) és ilyen élet kedvet elvevő kommentekre senki nem kiváncsi csak az idióták ennyi remélem világos volt!
2017. febr. 11. 17:30
 7/27 anonim ***** válasza:
Apukád a gazdag :"DDDDDD Tudsz programozni :"DDDDDD Nem is tudom melyik a viccesebb, majd ha az általánost kijártad akkor gondolkozz el rajta, hogy egy ilyen kérdést kiposztoltál a netre és bánd meg gyorsan. :D
2017. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi dolog, mint a Himalája csúcsán ücsörögni.

Fel lehet menni helikopterrel is (na jó, nem lehet teljesen, de valameddig). De abban nincs semmi dicsőség. Az a szépsége, amikor az ember maga jut fel a csúcsra a saját erejéből. Amikor a befektetett erőfeszítések, a sok fáradtság, technikai tudás, idő és és egyebek kombinációja és legfőképpen az elhatározás és kitartás segít hozzá ahhoz hogy ott lehess. Amikor esetleg az utcán úgy szólítanak meg, hogy elnézést a zavarásért, de nagy tisztelője vagyok ezért hogy képes volt rá. Az sem arról szól hogy apukámnak telik rá vagy sem, hanem hogy képes vagy-e legyőzni a nehézségeket. Mi is egy nehézség vagyunk a sok közül, könyörtelenül szembesítünk a valósággal.

2017. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jó de én nekem eszem ágába sincs hegyet mászni 😂😂😂😂 (tudom hogy nem úgyértetted)
2017. febr. 12. 15:09
 10/27 A kérdező kommentje:
1.azt hiszed hogy itt te vagy a nagymenő stb.2. Ne írkálj ilyet az oldalra mert senkit nem érdekel megértem hogy rossz érzés hogy mindenki leszarja💩 a fejed de ne erre használd ezt az oldalt3.igen képzeld tudok programozni és apukámnak telik rá nem.tom hogy mi a vicces😪😪😐😐😐
2017. febr. 12. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!