Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolút egy olyan...

Nagyon bonyolút egy olyan interneten elérhető oldalt ahol a be regisztrált emberek tudnak chatelni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 21:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Van pénze az internetről ingyenesen megtanulható program...nyelvekre? Dafuq? 😂😂😂 Milyen nyelveken tudsz (kétlem, hogy bármelyiken, mert ha egy kicsi rálátásod is lenne a dologra nem kérdeznél ilyen hülyeséget) programozni? :P

Nem tojnak a fejemre, elég sok ember szeret 😊 nem azért írok, hanem azért mert...nem vagy túl intelligens és szeretnélek felvilágosítani erről. :D

2017. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Én meg arról világósìtanálak fel hogy minden évben eddig kitűnő voltam és a mostani fél évkor mindenből kiemelkedő voltam. És ahova járok programozni ott én vagyok a második legjobb. És az iskolám német nemzetiségi ezért minden nap van német óra. Plussz arról is felvilágosítanálak hogy ha itt lennél mellettem akkor eltörném minden testrészedet. És igen nálam ez a megoldás. És ha az osztályból egy fiú beszól akkor szét szoktam rugni de mostanra eszt már megtanulták és nem követnek el ilyen hibákat. Mellesleg nálad bisztos hogy inteligensebb vagyok,mert nálad mindenki inteligensebb. És ha valami halandzsát írok az azért van mert gyorsan írok,a telom kijavít és néha haladzsákra javít,meg nem vagyok akkora balf..z hogy nézem közben a billentyűzetet mert közben tv-t nézek.
2017. febr. 13. 16:57
 13/27 anonim ***** válasza:

Általános iskolát járd ki előbb fiacskám, de ha ennyire unatkozol, akkor ott lehetek melletted, és megpróbálhatod eltörni minden testrészem. :"DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Aberrált.

2017. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Oké guere szétverlek😂😂😂gondolom te is olyan vagy mint a többi nagy a szád de nem harapsz"ugatsz de nem harapsz"kiskutya🐶🐕+képzeld kijártam az általánost és ezzel lezárom nem fogok egy nálam sokkal fiatalabbal veszeledni
2017. febr. 14. 09:34
 15/27 A kérdező kommentje:
Elírtam veszekedni
2017. febr. 14. 09:35
 16/27 A kérdező kommentje:
És elírtam gyere
2017. febr. 14. 09:35
 17/27 A kérdező kommentje:
Meg amugy nem értem mit kötsz bele a kérdésbe mert oké valamit nem írtam bele de szépen is lehet velem közölni. És utána is köteketsz velem. Azt hiszed meg tudsz bántani,hogy rosszkedvem lesz. De nem ismersz,nem leszek roszkedvű. De én szemtelen vagyok és vissza szoktam válaszolni. És azt sem értem hogy miért kötsz bele ilyen apró helyes írási hibákba. Te csak kötekedni tudsz. Nem értem miért jó ez neked. (Remélem világosan fogalmaztam. És ha nem akkor legyél szíves normálisan szólni.)
2017. febr. 14. 09:44
 18/27 anonim ***** válasza:
Nyomi :D
2017. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Privátban is az vagy, ne írj. :D
2017. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hoppá rájöttem hogy miért kötekedsz! Mert te semmi máshoz nem értessz csak a kötekedéshez. És ha ez téged annyira bánt hogy én nem írok telefonon tvnézés közben helyesen,akkor ne engem basztassál,hanem inkább depizzél magadban csöndben! És legyél szìves ùgy beszélni vagyis írni nekem ahogy az összes embertársaddal beszélsz és chatelsz! És mégegyszer bocs az ékezet hibákért.
2017. febr. 25. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!