Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolút egy olyan...

Nagyon bonyolút egy olyan interneten elérhető oldalt ahol a be regisztrált emberek tudnak chatelni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 21:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Még mindig téves, jelenleg kiegyensúlyozott depimentes életem van, de ez nem változtat a tényen, hogy buta vagy. Hoppá-hoppá. :"DDD
2017. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Jaj istenem... ekkora egy barmot mint te én még nem láttam. Jó akkor buta vagyok... de akkor hogy lehettem a suliban osztály első minden évben? Nyugodj meg,akkor mond azt hogy buta vagyok ha neked így tetszik nyugodtan az első benyomásról ítélj meg,ne ismerj meg hanem legyélvelem ilyen s.gg fej nyugdtan tedd ezt!😉
2017. febr. 26. 10:52
 23/27 anonim ***** válasza:

Az iskola és az intelligencia-szint már nagyon rég nem összeköthető, ez az állításod is azt bizonyítja, hogy buta és szűk látókörű vagy.

Nem első benyomás alapján ítélek, az a kérdés volt, azóta több negatív megnyilvánulást tettél ami alapján bizonyos véleményt hozhattam. :*

2017. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Jahjj... na oké én nem vitatkozok veled mert már unom nagyon de nagyon unom... akkor igazat adok neked és téma lezárva mellesleg létre hoztam az elképzelt oldalamat. Annyi a lényege hogy tudsz irogatni emberekkel mármint ott az oldal és ott a chat és ott szoktunk chatelni az "osztály társakkal" haverokkal. És légyszíves erre a kommentre erre az egy kommentre ne egy életkedv elvevő kommentet küldj. Tudom eddig énse voltam valami kedves.
2017. márc. 3. 14:15
 25/27 A kérdező kommentje:
Bocs véletlen kétszer írtam hogy erre. Itt a.mondat javítás: és légyszíves erre a kommentre ne egy életkedv elvevő kommentet írj.
2017. márc. 3. 14:17
 26/27 A kérdező kommentje:
De egy f... sz vagyok nem kellet volna átjavítsam😂 bocs minden jó úgy ahogy van én hül...lye...
2017. márc. 3. 14:20
 27/27 anonim ***** válasza:
:"DDD
2017. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!