Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok egy összefoglaló...

Tudnátok egy összefoglaló szerűséget írni arról, hogy mik történtek a BTS-sel 2016-ban?

Figyelt kérdés
Elsősorban díjakra, fellépésekre, koncertekre, rajongói találkozókra, új dal(okra) gondoltam. Az is jó lenne ha valaki(k) tudnának arról is írni hogy mik történtek a tagokkal külön-külön.

2017. febr. 11. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Eddig a pillanatig fingom sem volt hogy mi is lehet ez.

Hát apám amíg nem kezdtek el férfi hangon énekelni komolyan gondot okozott megállapítani a nemüket. A zenével alapjáraton nincs gondom de ez a banda nagyon nem szimpatikus. Tudom hogy nem ide vág de ezt ha nem írom le..

2017. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyertek egy Daesang-ot MMA-n (Az év albuma)

Meg meg egyet MAMA-n (Az év előadója) meg MAMA - legjobb tánc előadás.Sok volt de hirtelen csak ezek jutnak eszembe.Ket albumuk jött ki ha jól tudom.Young Forever meg a Wings.Meg a japan albumuk Youth.

V szerepelt egy dramában - Hwarang.

Jin is szerepelt egy TV show-ban - Law of the Jungle.

Voltak É-Európaban arrol csinaltak egy show szerűséget.

Suga kiadta a mixtape-jet.

Szerepeltek a Running Man-ben is.

Azt hiszem Korea legnagyobb stadionjaban is 2016-ban volt először koncertjük.

Sok minden volt de csak ennyi jut most eszembe.

2017. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%

Nagyjából az előző jól elmondta, de nem ezért írok.

Nagyon tisztelem az első hozzá szólót, hogy normális kereteken belül fogalmazta meg a kritikáját. Nem szeretem ha valaki csak azért elítéli őket, mert koreaiak. Én imádom őket, a zenéjüket, a személyiségüket mindent.

2017. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 13. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

,,2016 Sixth Japanese Single "Run" / Billboard rekord

2016 januárjában a Nexon bejelentette, hogy a tagokról mintázza a karaktereket az Elsword játékhoz. Nem sokkal később egy reklámot forgattak a Puma Blaze arcaiként, majd februárban az SK Telekom új modelljei lettek.

Március 15-én jelenik meg hatodik japán kislemezük "Run" címmel, amelyhez már a concept képek is megjelentek.

A Most Beautiful Moment In Life albumukkal 2016-ban is taroltak a díjkiosztókon valamint uralták a slágerlistákat is. Ismét rekordot döntöttek, hiszen a Most Beautiful Moment in Life Pt2 albumuk a megjelenése óta uralja a Billboard Album Chart listát. Tavaly november óta a top 10-ben foglal helyet. 11 héten át meg sem mozdult. Február 27-én még mindig 7. a rangsorban.

Összesítve a BTS az első k-pop csapat a világon, amely ilyen sok időt töltött az első helyen a rangsorban. Ezzel rekordot is döntöttek.

The Most Beautiful Moment in Life Pt3 / Young Forever (Special Album) 2016

Május másodikán megjelent a srácok új albuma The Most Beautiful Moment in Life című album széria harmadik és egyben befejező részeként. Az albumhoz készítettek 2 kisfilmet is. Az első április 19-én jelent meg Young Forever címmel, majd másodikán kiadták második klipjüket is amely a Fire címet kapta. A teljes album május másodikán jelent meg.

Második stúdióalbum WINGS 2016

2016 októberében megjelent második stúdióalbumuk WINGS címmel. Az album 15 dalt tartalmaz, amelyek közül a Blood Sweet Tears számhoz MV is készült. A lemez továbbá tartalmazza mind a hét tag szóló dalát is, amely elég különlegessé varázsolta az albumot. Az lemez megjelenése előtt egy trailerben videót adtak ki, amelyben hallható volt a lemezről is ismert Boy Meets Evil című daluk.

Az album vezető dala elég sikeresnek bizonyult, így folytatták nyerő szériájukat, a díjátadókon ismét taroltak."

Starityről másoltam^^

Egyébként még most 2017ben kijött egy új album, rekordokat döntöttek meg, Jin(egyetemből) és Kookie(középsuliból) leérettségizett

Meglett a 100millió megtekintés a BST-re

és még nagyon sok minden történt, külföldi sztárokkal taliztak, lehet collaboration is lesz etc

2017. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!