Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam jobbam?

Hogyan érezzem magam jobbam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 14 éves 9-es lány vagyok. Helyesírasi hibákért előre is elnézést kérek. Most szeretném leírni a helyzetem és segítséget kérni, hogy hogyan tudnék boldogabb életet élni. Szóval nyilván nekem is van szerelmi problémám. Sajnos egy osztálytársam tettszik. Tudom, hogy osztálytárssal nem járunk. Nem sokat beszélek vele mivel ő inkább a népszerűbb lányokkal van. Én meg ugye nem számítok annak. Nem is vagyok valami szép. A barátaim szerint szép és aranyos vagyok. Mindig azt mondják olyan vagyok mint egy baba. Meg szerintük cuki is vagyok. Tény, hogy imádom a cuki dolgokat de nem tartom magam annak. Visszahúzódóbb típus vagyok, nem igazán szeretek ismerkedni. Csak a nagyon közeli barátaim tudják milyen is vagyok igazából. Azt hiszem a legnagyobb problémám az, hogy nem látom az életem értelmét. Szerető családban élek(szűkösen élünk de mindenem megvan amire szükségem van de például nincs saját szobám sem)egy nagyon erős iskolába járok, zongorázok, táncolok, rajzolok stb. Szóval sokmindent csinálok mégis elvagyok veszve. Pontosan nem is tudom megfogalmazni, hogy mi a bajom. Igazából szeretnék egy kicsit népszerűbb lenni, meg nyilván jó lenne ha lenne egy barátom de tudom, hogy ha rágörcsölök attól csak rosszabb lesz. Illetve nem tudom mit fogok csinálni, ha vége a giminek. Nagyon gyorssn telik az idő. Egx nagy álmom, hogy Koreában élhessek felnőtt koromban. De hát ez azthiszem álom is marad. Nem tudom mit írhatnék még. Így a végére rájöttem, hogy tulajdonképpen semmi értelmeset nem írtam, de azért köszönöm ha írtok.
2017. febr. 12. 00:19
 1/1 anonim válasza:

Bár ez nem a szerelemhez kapcsolódik, de leírom, lehet vigasztal.:)

Gondolj bele, ha majd dolgozni fogsz, a tanulmányaiddal lehet, hogy több pénzt tudsz keresni. Később támogathatod a családodat, ha esetleg szűkösen élnének akkor is. Nem lesz problémád a pénzzel, de most se legyen. Foglalkozz a tanulással, a szüleid büszkék rád, az biztos.

Legyél többet a barátaiddal, az nem kerül pénzbe, azzal nincs gond. Remélem tudtam segíteni:))

2017. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!