Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, h jobban...

Dii:) kérdése:

Mit csinaljak, h jobban erezzem magam?

Figyelt kérdés

igen..eleg hulye kerdes, tudom..de regota erzem, h hiaanyzik valami a napjaimbol..persze, szoktam hulyulni baratokkal..de akkor is erzem, h valami nincs rendben.

paran mondtak mar, h kezdjek el ismerkedni..de nem vagyok az a fajta, h odamegyek random emberekhez es akkor helloszia stb..

fogalmam sincs mit csinaljak:/

valakii??!



2014. dec. 9. 20:46
 1/4 anonim válasza:
Verd ki.
2014. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán rúgj be.
2014. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

verjem ki..kosz..meg ha meg is tudnam oldani-.-

imadom az ilyen agyhalott valaszokat-.-

2014. dec. 10. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés :) Én próbálok minél több időt tölteni azzal a néhány emberrel, akiket a barátomnak tartok. Illetve az olvasás nekem segít, meg Rubik kockázom is (struccpolitika igazából). Hogy hosszú távon mi segítene nekem? Szerintem egy stabil párkapcsolat, ahol mindketten tudunk mindent a másikról, és mégis elfogadjuk egymást olyannak, amilyen. De jah. Én se vagyok az extrovertált ember mintapéldája.
2014. dec. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!