Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok PewDiePie zsidózás...

Mit szóltok PewDiePie zsidózásához?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 15. 04:35
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretem az ürgét, viszont kiragadott jeleneteket egy videóból könnyű felhasználni úgy, hogy a teljes anyag egy egészen más képet mutat. Erről ennyit. Média rulz.
2017. febr. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azt gondolom, amit az első írt. Kiragadták a környezetből a vicceit, a mondandóját és most megszívta mert visszavonták a showját, meg azok akik igazából nem ismerik és nem akarnak jobban belenézni a dologba, azok azt fogják hinni, hogy tényleg antiszemita. Ami egyszerűen nevetséges. Youtubeon az egyik barátja, aki zsidó mellesleg, felszólalt a védelmében és egyáltalán nincs megsértődve. Szabadon fordítva ezt mondta: "Az emberek megsértődnek olyanokért, akik nincsenek megsértve. Nem kell felháborodnotok az én nevemben."
2017. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Tegyük hozzá, hogy nem ez volt az egyetlen hasonló esete. Amikor azt mondta, megszünteti majd a csatornát, ha eléri az X-et (50 millió?), akkor mégsem tette, vagyis ezek mind olyan akciói, hogy még többen nézzék őt. Az, hogy kirúgták a youtube-ól, az is lehet ilyen marketing akció, ki tudja.
2017. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy vicc volt hogy letörli a csatornát. Korábban csinált poénból egy jacksepticeye2 nevű csatornát, azt le is törölte amikor elérte az 50 milliót. Amikor azt mondta hogy letörli a csatornát, akkor nem mondta hogy melyiket:D Persze lehet hogy volt mögötte egy olyan gondolat is, hogy ezzel gyorsabban elérem az 50 milliót, de véleményem szerint első sorban nem emiatt, hanem a trollkodás miatt csinálta. Nem igazán számít neki hogy most pár száz ezerrel több feliratkozója van vagy kevesebb, nem is azért kapja a pénzt, hanem a nézettségért, az meg továbbra is pár millió/videó. Szerintem egyik esetben sem gondolta hogy ilyen nagy ügy lesz belőle.
2017. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tipikus bulvár húzás,a tények elferdítése...
2017. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha magyarokról lett volna szó a viccekben, akkor persze az egész világ leszarná. :D
2017. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak azért voltam szomorú mert kvázi csinált bocsánat kérő videot....szerencsére maradtak a gyökér poénok ezek után úgyhogy full.
2017. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lol ezt még nem is láttam, szeretem mikor az emberek komolyan vesznek minden szart xdd
2017. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Akik írják hogy azt mondta hogy letörli a csatornáját de mégsem tette, és az egészet csak a nézettségért csinálta azoknak szeretném felhívni a figyelmét hogy ezt miért csinálta.

Mielőtt mondta ezt a csatorna letörlős dolgot, volt egy jótékonysági livestreamje, amiben valami orbitális nagy összeget szedett össze, már nem emlékszem pontosan hogy mennyit. Érdekes, abból a média nem csinált nagy ügyet, 1-2 cikk itt-ott, és ennyi. Aztán mondta hogy ha eléri az 50.000.000 milliót, letörli a csatornáját. Egyből mindenki felfigyelt rá, botrány lett belőle, sőt, még magyar cikkeket is láttam róla. Ezt az egészet azért csinálta, hogy megmutassa nekünk milyen a bulvár. Nem számít ha jót csinálsz, csak az hogy mi hozza a nézettséget és a pénzt. Tudom, már nem aktuális, de gondoltam ezt leírom hogy tisztán lássátok a dolgokat :)

2017. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!