Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért volt ez az érzés mozgólé...

Miért volt ez az érzés mozgólépcsőn?

Figyelt kérdés
vidéki vagyok, voltam én már mozgólépcsőkön sokfelé viszont most volt először hogy azon a nagyon hosszún mentem ami pesten visz le a metróhoz. ahogy elindultunk lefelé szabályosan azt éreztem hogy fordulok le róla vagy valami bajom van le fogok esni úgy dőltem el:D és bele kellett kapaszkodni két kézzel a kapaszkodóba úgy vártam végig:D ez mitől volt, ilyen rossz az egyénsúlyérzékem vagy direkt ferdén visz lefelé? felfelé már mintha kicsit jobb lett volna de ott is volt egy ilyen hülye bizonytalan érzésem de lefelé nagyon ijesztő volt hogy ez most mi
2017. febr. 16. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, kicsit tériszonyos lehetsz. Illetve ha nem használod napi szinten, akkor elég furcsa érzés utazni rajta. Néha még én is megszédülök, pedig naponta többször is használom.
2017. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tériszonyod van.
2017. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!