Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számítok még neki?

Számítok még neki?

Figyelt kérdés
A legjiobb barátnőmmel már több mint 9 éve BFF-ek vagyunk. És most csúnyán össze vesztünk. Mindkettőnket hibásnak tartom. Ő elárulta egy eléggé pletykás lànynak, hogy kibe vagyok szerelmes amire elég csúnyán reagáltam. Talán túl reagáltam. Mikor ezt megmondtam neki azt eléggé össze kaptunk, majd később azt mondta, hogy nincs szüksége rám nincs rám szorulva. Utàna bocsánatot kért nem gondolta komolyan. Mikor látom sose köszönünk egymásnak de látom a szemében, hogy bánja a dolgot. Van értelme annak, hogy folytassuk vagy kinek kéne elsőre újból nyílnia a másik felé??

#Barátság végetérése #nagyon hiányzik
2017. febr. 16. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is összevesztem már a legjobb barátnőmmel, de utána sikerült kibékülnöm vele. Nem szeretném ide leírni hogy min vesztünk össze, de annyi hogy mindketten beismertük hogy hibáztunk és ez megoldotta a dolgot.
2017. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!