Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha lelkileg...

Mit tehetnék ha lelkileg teljesen megvagyuok törve?

Figyelt kérdés
13f.Mindenki eltávolodik tőlem..Az iskolában is parancsokat egy csomó osztálytársam és Facebookon sorra tiltanak le az ismeroseim, és nemtudok miért..Félek hogy egy pletyka terjeng rólam..Öngyilkos akarok lenni nem bírom ki :( Az egesz életem szörnyű lett
2017. febr. 17. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság nem megoldás! Beszélj valakivel akiben megbízol, kérdezd meg hogy hallott e bármilyen pletykát is rólad. Én már évek óta depressziós vagyok, de tudom hogy ha öngyilkos lennék akkor senkinek se lenne jobb, és hogyha feladom akkor átengedem a győzelmet azoknak akik már évek óta bántanak. Szerintem kérj orvosi segítséget, mert az öngyilkosságnál nagyobb hiba nem létezik. Hidd el, az én fejemben is megfordult már a gondolat, de nem engedek neki. Én inkább úgy vagyok vele, hogy beletörődtem a tudatba hogy meg fogok halni, de nem én leszek az aki megteszi. Próbálj meg erős maradni! 14
2017. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!