Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezekkel az...

Mit csináljak ezekkel az emberekkel?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, csendes társaságban nyitottabb vagyok...

Szinte már év eleje óta egyfolytában a hátam mögött beszélnek, elhordanak minden g*cinek. Persze emiatt teljesen kivagyok bukva DE NEM MUTATOM kb 3-4 ember természetesen nem figyelek rájuk, nem találkozik a tekintetünk. Tehát direkt kerülöm őket. Nagyon várom már azt mikor fejezik ezt be, itt gyakori kérdésekben olvastam hogy "hagyjam majd megunják" de nincs így soha... Nem tudom mit tegyek ez ellen?



#kibeszélés #sértegetés #hátam mögött kibeszélnek #csúfolódnak #lelkileg kivagyok
2016. máj. 13. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:

lelkileg meg vagyok zuhanva nincs semmi ami "jó" lenne...

Értelmetlennek látok mindent. Azt érzem engem mindenki gyűlöl de, nem tudom mi miatt... :/

2016. máj. 13. 16:39
 2/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem először menj oda hozzájuk és kérdezd meg tőlük, hogy mi a bajuk veled? Ha a vállukat vonják, vagy nem mondanak semmit/kinevetnek akkor tegyél alájuk! (Van egy olyan mondás, hogy: ha valaki gonosz veled, akkor adj rá okot, hogy az legyen veled!) Egy-két: példa: ess fel előttük (magadtól) és mond azt, hogy fellöktek... Igaz én még nem nagyon kerültem ilyen helyzetbe, mert vagy mindig kidumáltam magam belőle vagy ott voltak a barátaim... Mert az az igazi barát aki a bajba is melletted áll...
2016. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi lehet a kiváltó ok, amivel ezt a 3-4 embert irritálod?


Ha van erre tipped, akkor tudnék segíteni a megoldásban.

2016. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!