Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha közmunkásként lebetegszem...

Ha közmunkásként lebetegszem és táppénzen vagyok, de közben le jár a szerződésem, akkor a táppénz végéig el leszek számolva vagy csak a szerződés lejártáig?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem vagyok egy logós, tisztességesen végig dolgoztam az adott időt, és csak akkor hiányoztam, ha valóban indokolt volt.

Most viszont olyan helyzetbe kerültem, ami fel vetette bennem a fenti kérdést.

Február 28-án lejár a szerződésem és március elsején műtétem lesz. Mivel több hétig nem leszek munkaképes, ezért nem tartom valószínűnek, hogy meghosszabbítják a szerződésem. Ezzel az a probléma, hogy így az április hónap nagyon bajos lesz, mert nem vagyok jogosult semmiféle segélyre.

Tehát hogy ha szerződés lejárta előtt táppénzre megyek, akkor van rá esély, hogy áprilisban minimális pénzt kapok (normál, határozott idejű szerződéssel legjobb tudomásom szerint így működik) vagy ez közmunkásoknál másképp zajlik?



2017. febr. 19. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!