Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek! Válaszolnátok...

LLP kérdése:

Kpopperek! Válaszolnátok kérlek ezekre?

Figyelt kérdés

1. Nemrég volt Hobi szülinapja és láttam a V live-os videót, de nagyon megakadt a szemem azon a jeleneten mikor 17:48-nál Jimin J-Hope nyaka köré kulcsolja a kezét és kicsit öhm megfojfogatja? Ti erről mit gondoltok? Lehet szeretetből fojtogatta Jimin?

2. Írnátok nekem sok-sok imfót magyarul a got7-es Jackson Wang-ról? Hány nyelvet beszél?

3. Úgy veszem észre hogy mióta Suga a fülével rendbe jött sokkal boldogabb mint volt? Jó-jó azért ő továbbra is SWAG akar maradni, megértem. :D Szerintetek csak én látom boldogabbnak?

4. BTS-ből még egy tag van aki mintha kissé másabb volna. Jinről/ből csak úgy süt az energia nagyon fel van pörögve moostanában :D Nekem tetszik de mitől ilyen enrgikus?

5. Nem régen olvastam hogy Jimint régebben a fanok daginak nevezték, s hogy ő ezért éheztette magát?! Nagyon fel vagyok háborodva ez igaz?

6. és egyben utolsó kérdésem az lenne hogy csak nekem tűnik úgy hogy V megváltozott? Persze tudom, mi csak töredéket látunk a kamerák előtt belőlük, meg sok a stressz, fáradtak stb... de nekem mégis úgy tűnik hogy elég kedvetlen. Meg keveset is beszél mostanában. Szerintetek én ezt csak beképzelem magamnak?


Bocsánat a sok jelentéktelen kérdés miatt de ezek tényleg foglalkoztatnak engem, főleg az utolsó.



2017. febr. 20. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

A BTS kérdésekre nem tudok válaszolni, mert nem vagyok fan, de Jacksonról itt találsz infókat, hamarosan frissülni fog és még több dolog felkerül. :)

[link]

2017. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A BTS tagok nagyon szeretik egymást, szóval tuti viccből volt. Egyébként ha nézel BTS videókat, ott is láthatod hogy mennyire közel állnak egymáshoz.

Párat írnék, az előző linkbe tuti ott van minden

94ben született Hong Kongban, kínaiul, koreaiul, angolul és asszem még franciául beszél. A Hong Kongi nemzetközi vívócsapat tagja volt. Markkal együtt ők a "felelősek" az ún martial arts táncmozdulatokért("röpködnek a levegőben"stb)

Igazi humorbomba, nem tud csendben maradni akárhol legyen, nagyon könnyen barátkozik, nyitott az emberek felé és imádja a családját. Rapper szerepe van a bandában.

Jin az ilyen típusú, ha megnézed a Law of the Jungleban a részt amiben benne van ott is ilyen^^

V szerintem nem változott, lehet hogy fáradt. Főleg hogy a Hwarang forgatása is nemrég fejeződött be, a BTS most comebackelt, sok fellépés, rajongó, koncert. Ráadásul mindjárt kezdődik a világkörüli turnéjuk, szóval tuti ezért fáradtak. De az idolok napi 1-2 órát alusznak, természetes hogy fáradtak.

2017. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Uh megnéztem az első linket, és nincs elég minden szóval tessék^^

[link]

2017. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Aki többet tud, az kérem írjon ha van még valami.

2017. febr. 23. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én Jiminről irnék !

Igen igaz , hogy fogyókúrázott mert a rajongói kövérnek mondták és hát ő ezt nagyon nem jól viselte.

Szegény V tömte mindig kajával ,mert nem akart magához venni ételt , aminek bizonyára ára is lett.


Mert a sok munka mellett szegényke el is ájult és korházba került, onnan felépülve tovább folytatta a fogyókúrát .

Rengeteget gyakorol (ének)ami miatt túlhajszolta magát és többször is elindult az orra vére .

De a többiek hatására és győszködésére (bts tagok), főleg V ő volt az aki meggyőzte hogy ne higyje el amit mások mondanak.

2017. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó kérdésre irok választ,V tényleg megváltozott,ezt énis észre vettem,régebben energikusabb volt sokkal,azt nem hiszem hogy a stressz miatt lenne,szerintem csak 'felnőtt' :D:D ugyanugy mind jungkook ő is rohadtul más lett....
2018. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!