Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letiltottak Gmailról, mit...

Letiltottak Gmailról, mit tudnák tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már régóta meg van ez a gmailom, amit rendszeresen használok. Még nem vagyok felnőtt, de az iskola miatt csináltam meg. Szóval egy nap unatkoztam és átállítottam a születési dátumot 2003-ra és másnapra letiltottak,mert nem vagyok még felnőtt. Azt írja, hogy küldenem kell egy igazolványt ami igazolja, hogy felnőtt vagyok, mert ha nem 29 nap múlva véglegesen letiltanak.
2017. febr. 21. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és elfelejtettem hozzátenni, hogy ezt is írja:Töltsön fel fotót az illetékes hatóság által kibocsátott igazolványáról


Ez legyen érvényes jogosítvány, útlevél vagy egyéb, a születési dátumot tartalmazó igazolvány fényképe. Ha szülőként gyermeke fiókját frissíti, ne felejtse el beküldeni saját személyi igazolványának fotóját.

Életkorának ellenőrzését követően a Google törli a fotót. --- Akkor most az én fotómat és az övét is be kell küldeni, vagy csak az enyémet?

2017. febr. 21. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:
a "tudnák" "szó" használata matt nem segítek és remélem más sem fog. Remélem egy életre megtanulod, hogy ne legyél ekkora paraszt.
2017. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Értőolvasás: ha gyereké a fiók, akkor a szülői igazolványképe is kell. A gyereké azért mert az ő nevével van regisztrálva, a szülőé azért mert a gyerek kiskorúként nem képviselheti magát egyedül.
2017. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!