Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagy? Hogyan...

Mit tegyek? Elhagy? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem akar

miattam hazudni a szüleinak, azt mondja nem képes hazudni nekik ,hogy aztán úgy csökoljon meg,hogy a fejében jár a lebukás esélye..

De a szüleinek se akar bemutatni, indokolt ok-ok miatt, nem írom ide de legyen annyi elég,hogy "fajgyűlölés" mert annak elég dúrva következménye lenne...

Tanácstalan vagyok..

Hogy találkozzam a barátnőmmel ha nem hazudik a szüleinek miattam.

Elhagyni nem akarom..

De a szüleinek sem akar bemutatni semmi áron se.

Lehetséges,hogy megunt.Vagy már unalmas vagyok.

Ilyenkor minden megfordul az ember fejében.... Sajnos.

Azt mondta,ha nem értem meg,hogy nem akarja a kettő közül egyiket sem, akkor sajnálja,de ez van...

Bocsi a kérdőjel kihagyása miatt,de úgy nem tudom kiírni a kérdést.

17/F



2017. febr. 21. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mi van ezzel a fajgyulolessel? Ebből arra következtetek, hogy kisebbségi vagy, és a lány szüleinek ez nem tetszene. De a barátnőd szeret téged (szerintem), csak nem akarja, hogy a szülei kiakadjanak. A legjobb talán mégis az lenne, ha bemutatna nekik, és megmutatnád, hogy nincs okuk gyűlölni. Remélem, tudtam segíteni
2017. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy!!! Muszáj bemutatnia nem lehetne még húzni egy kicsit..? és lassan adagolni?

Ne találgass kérdezz rá mi a baja...

Másképp nem fog menni ilyen ez, sajnos.

A fajgyűlölet sajnos keményebb dió ...

2017. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!